Typy bukmacherskie

 1. Mecze za darmo u bukmachera

  Mecze za darmo u bukmachera

  Czy to prawda, że mecze za darmo można oglądać na stronie bukmachera internetowego? Pora poznać najważniejsze informacje na ten temat. Dobrze jest być na bieżąco z najnowszymi technologiami,...

 2. Co to jest Fame MMA?

  Co to jest Fame MMA?

  Fame MMA to walki odbywające się w znanych polskich miejscowościach, które przyciągają na trybuny szerokie grono osób. Podczas takich walk rywalizują ze sobą sławne osoby, głównie ze...

Typy bukmacherskie na dzisiaj

Coraz więcej osób w Polsce decyduje się na zagłębienie się w rynek bukmacherski i przeniesienie zwykłych przewidywań z dnia codziennego, w profesjonalnym świecie znanych jako typy bukmacherskie, na rzeczywiste zakłady. Właśnie dla takich osób powstał nasz serwis, pozwalający wybrać bukmachera idealnego do realizacji owych typów, ale też wypracować taktykę, która pozwoliłaby im być skutecznymi w owych zakładach.

Bukmacherzy - pierwsze kroki, oferta i legalność

Rynek bukmacherski w naszym kraju w swojej obecnej formie został ukształtowany przez ustawę hazardową, która w 2010 roku wprowadziła na niego rewolucję, a siedem lat później - w swojej nowelizacji - dodatkowo ją umocniła. W jej myśl legalnym bukmacherem jest taki, któremu uda się zdobyć licencję na prowadzenie swojej działalności. Ta przyznawana jest przez Ministerstwo Finansów na bazie znanych publicznie kryteriów, głównym z których jest odprowadzanie podatków przez operatora właśnie na terenie naszego kraju. Realizując typy bukmacherskie u operatorów bez licencji narażamy się nie tylko na niebezpieczeństwo (nie każdy z nich jest godny zaufania), ale i na konsekwencje prawne oraz finansowe.

Przygodę u bukmachera musimy rozpocząć od rejestracji na łamach jego serwisu - ta z kolei sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza. Obowiązkowym jest przejście przez weryfikację, w ramach której udowodnimy bukowi, że jesteśmy pełnoletni, a nasze konto jest jedynym, jakie u niego posiadamy. Weryfikacja najczęściej odbywa się poprzez przesłanie bukowi skanu dowodu osobistego. Jeżeli chcemy szybko realizować własne typy bukmacherskie, nie musimy się martwić - tuż po rejestracji będziemy dysponowali tak zwanym "kontem tymczasowym" - na dokonanie wspomnianej weryfikacji będziemy mieli określony czas (z reguły miesiąc).

Konkurencja na polskim rynku bukmacherskim doprowadziła do tego, że niemal wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce prezentują bardzo atrakcyjną względem odbiorcy ofertę. Każdy z nich skupia się na piłce nożnej, która stanowi u nas zdecydowanie najpopularniejszy sport. Obstawiać możemy jednak również wiele innych - siatkówkę, koszykówkę, piłkę ręczną. Coraz większą popularność zdobywa również e-sport, przez wielu nazywany najbardziej przyszłościowym. Z oferty polskich operatorów można korzystać dwojako. Typowania możemy się podejmować:

 • przedmeczowo, dzięki czemu nasze typy bukmacherskie na dzisiaj przeradzać będziemy w zakłady jeszcze przed rozpoczęciem danego spotkania. Daje nam to czas na zastanowienie się oraz dokonanie dogłębnej analizy;
 • na żywo, a zatem w trakcie trwania spotkania; wymaga to od nas szybkiej analizy "w biegu" i podejmowania bardzo spontanicznych decyzji. Właśnie dlatego model ten poleca się przede wszystkim nieco bardziej doświadczonym typującym.

Podczas gdy każdy bukmacher pozwala na to, by wcielać w życie własne typy bukmacherskie przedmeczowo, oferta "na żywo" stanowi aspekt, którym każdy z nich stara się wyróżnić na tle innych. 

Typy bukmacherskie - u którego bukmachera warto je realizować?

Aby nasze typy bukmacherskie obstawiać na korzystnych dla nas warunkach, powinniśmy znaleźć bukmachera, który nam to umożliwi. Zacznijmy jednak od ustalenia, co tak właściwie będziemy chcieli typować - im precyzyjniej to określimy, tym lepiej dla nas. Zdefiniujmy więc dyscyplinę, a najlepiej konkretne rozgrywki w jej obrębie. Zdecydujmy się też na konkretny model obstawiania (pre-match lub live). Porównując samych bukmacherów (jest to rzecz absolutnie kluczowa) patrzmy na:

 • ofertę główną - ta musi obejmować "naszą" dyscyplinę i rozgrywki, w których chcemy realizować swoje typy bukmacherskie;
 • kursy bukmacherskie, które określają to, ile jesteśmy w stanie wygrać przy właściwym obstawianiu konkretnej opcji;
 • promocje i bonusy, dzięki którym za darmo zwiększymy swój budżet na zakłady;
 • aplikację mobilną - ta dobrze zaprojektowana pozwoli nam obstawiać z dowolnego miejsca na świecie, w przyjazny dla nas sposób.

Typy bukmacherskie - skąd je brać?

Już po znalezieniu bukmachera z ofertą odpowiadającą naszym potrzebom, powinniśmy wypracować typy bukmacherskie, które następnie przerodzimy w zakłady. Choć te przybiorą ostatecznie formę zależną od nas samych, można brać je z zewnątrz - warto przy tym zadbać o źródło ich pochodzenia, by było ono wiarygodne i solidne. Typy bukmacherskie z zewnątrz powinny stanowić dla nas swoisty drogowskaz oraz formę weryfikowania naszych własnych przypuszczeń. Odradza się kopiowanie ich na ślepo, co zresztą znacznie zmniejsza radość i profesjonalizm towarzyszący zakładom.

Szukając typów bukmacherskich dla siebie powinniśmy:

 • oglądać studia przed- i pomeczowe - to one są kopalnią wiedzy i typów i choć nie nastawiają się na bukmacherkę, potrafią dostarczyć nam mnóstwa eksperckich informacji - wystarczy we właściwy sposób je wykorzystać;
 • czytać fachową prasę - choć mówi się, że prasa powoli umiera, póki istnieje stanowi świetne źródło sprawdzonych informacji; pochodzące z niej typy bukmacherskie są godne zaufania, bo ich wiarygodność jest sprawdzana na bazie wielu korekt dokonywanych przed ich trafieniem do druku;
 • przeglądać fora bukmacherskie - tutaj musimy najbardziej mieć się na baczności. Na forach nie wypowiadają się bowiem wyłącznie osoby rzeczywiście znające się na rzeczy.

U którego bukmachera najlepiej realizować typy bukmacherskie?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, ale niejednoznaczna - u takiego, który pozwala nam realizować typy bukmacherskie na konkretną dyscyplinę, którą chcemy obstawiać na jak najatrakcyjniejszych dla nas warunkach.

Czy typy bukmacherskie na dzisiaj powinny pochodzić z zewnątrz?

Typy bukmacherskie można brać z zewnątrz - na łamach naszego serwisu pokazujemy nawet, gdzie je znaleźć. Zawsze jednak to my powinniśmy tworzyć te własne, zewnętrzne traktując wyłącznie jako podpowiedź.

Jak najprościej określić, czy bukmacher jest legalny?

Najprostszym sposobem na to, by określić legalność bukmachera jest spojrzenie na numer jego licencji. Powinien on znajdować się w stopce jego serwisu Internetowego. Warto też zajrzeć na oficjalną listę legalnych bukmacherów, publikowaną w obrębie serwisów rządowych.

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

  1. 29 PLN bez depozytu
  2. Kod promocyjny: "BETONLINE"
  3. Bonus powitalny 1200 PLN
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Darmowe mecze online
  6. Aplikacja mobilna
  7. Wypłaty wygranych w kilka minut
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Bonus powitalny do 1000 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 1000 PLN
  2. Cashback 600 PLN na start
  3. Premia na każdy dzień
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Cashout dla każdego
  6. W pełni legalny bukmacher
  7. Poker, blackjack i wojna
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. Bonus 500 PLN za drugą wpłatę
  3. Promocje VIP dla aktywnych
  4. Granie bez podatku na e-sport
  5. Aplikacja mobilna
  6. Możliwość tworzenia własnych zakładów
  7. Szybka realizacja wypłat
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Cashback do 500 PLN na start
  2. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  3. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  4. Poker i blackjack online
  5. Intuicyjna strona www
  6. Wiele ofert specjalnych
  7. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Do 1500 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony