Skoki narciarskie typy bukmacherskie. Jak obstawiać?

W zimowym okresie sporą popularnością pośród graczy cieszą się typy na skoki narciarskie. Kamil Stoch, jak i reszta jego drużyny odnotowują kolejny sukces za sukcesem, to być może i my będziemy mieć szczęście? Z poniższego artykułu, będziemy mogli dowiedzieć się, jak, ale i gdzie możemy obstawiać zakłady na skoki narciarskie, które opcję obstawiania są dla nas dostępne, jak i które spośród nich wzbudzają największe możliwie zainteresowanie.

Skoki narciarskie typy bukmacherskie. Jak obstawiać?

Jak w prawidłowy sposób obstawiać zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie? 

Zakłady, a co za tym idzietypy bukmacherskie na skoki narciarskie, możemy podzielić na parę różnych kategorii. Obstawianie tej dyscypliny sportu jest o tyle ciekawe, iż nie jest ograniczone do suchego typowania na to, kto wygra daną klasyfikację czy też konkurs. Firmy bukmacherskie na ogół dysponują bardzo rozbudowaną ofertą, dając swoim graczom duży wybór w zakresie zakładów. Niektóre przedsiębiorstwa wystawiają kursy na narciarskie skoki, jeszcze na długo przed rozpoczęciem się sezonu, dając nam możliwość typowania, kto wygra całość cyklu Pucharu Świata i otrzyma Kulę Kryształową. Triumfatora w klasyfikacji generalnej, można obstawić przez cały sezon, aż do wyłonienia zwycięzcy końcowego.  

Kursy podczas trwania sezonu niewątpliwie, ulegają zmianom na bieżąco z uwagi na wyniki. Jeżeli zagramy jeszcze przed rozpoczęciem pierwszego konkursu, możemy otrzymać wyższe kursy. Kiedy typowany i faworyzowany przez nas dany zawodnik, pokaże bardzo dobrą formę już na otwarciu sezonu, to jego szanse na zdobycie głównej nagrody, znacznie wzrosną, a więc kurs się zmniejszy. 


Obstawianie skoków narciarskich. Co powinno się typować?  

Co odróżnia obstawianie zakładów na skoki narciarskie od innych, także popularnych dyscyplin sportowych? Kilka ważnych kwestii. Skoki narciarskie są sportem indywidualnym i tutaj mamy już najważniejszą różnicę w stosunku do drużynowych sportów. W ofercie znajdziemy także zakłady, których nie będzie nigdzie indziej. Jako gracze możemy zatem stworzyć oryginale kupony, które pokażą nasz stopień zaawansowania i znajomości dyscypliny skoków narciarskich. Jakie będą najbardziej popularne zakłady bukmacherskie na narciarskie skoki? Jest ich co najmniej kilka:  

 • zakłady krótkoterminowe i długoterminowe. W drugiej grupie można wyróżnić zakłady obstawiane na Puchar Świata albo wybrane mini cykle typu Willingen Five czy też Raw Air. Poza tym mamy możliwość obstawiania, kto znajdzie się na podium w generalnej klasyfikacji, a który spośród skoczków zakończy sezon na wyższym poziomie. Wśród zakładów długoterminowych wyróżnić można również typy na: skoczków, którzy staną największą ilość razy na podium Pucharu Świata, ilość punktów zdobytych przez zwycięzcę Pucharu Świata, czy też najlepszą narodową reprezentację. Jeżeli chodzi o krótkoterminowe zakłady, czyli takie, które dotyczą wybranych konkursów narciarskich skoków, to niewątpliwie najbardziej popularny będzie kupon na zwycięzcę w zawodach. Bardzo popularne będzie również obstawianie, czy wybrani skoczkowie zajmą miejsca w zakresie 1-3, w pierwszej dziesiątce, czy też w pierwszej piętnastce. W ofercie pojawić się również mogą typy na to, czy wybrany skoczek awansuje do kolejnej serii w konkursie, 
 • H2H (head to head), jest niezwykle ciekawym i lubianym przez graczy typem zakładów na narciarskie skoki. Bukmacherzy zestawiają ze sobą pary narciarskich skoczków, zaś gracze obstawiając, który spośród nich skończy konkurs Pucharu Świata na najwyższej pozycji, 
 • Zakłady specjalne. Czasami i takie mogą się pojawić. Dotyczą na przykład ilości skoczków reprezentujących Polskę w konkursie czy też w 2 serii. Typy bukmacherskie mogą tyczyć się także pobicia danej odległości czy też rekordu skoczni.  

Typy na skoki. Na co zwracać uwagę?

Nieodpowiednie kursy

Nie powinniśmy sugerować się kursami. Zdarza się, iż analitycy w przesadny sposób zawierzają niektórym skoczkom, tym bardziej tym znajdującym się zwykle w czołówce. A przecież nawet i tym najlepszym, zdarzyć się mogą słabsze wyniki. Musimy kierować się swoją oceną ich możliwości i szansami na podium, na miejsce w pierwszej dziesiątce, czy też pokonanie rywala w pojedynku wirtualnym.  

Warunki pogodowe  

Chociaż obowiązujący jest system do przeliczania bonusów za belkę (bonusy bez depozytu u bukmacherów to coś innego!), jak i wiatr, ciągle duży wpływ na wyniki w zawodach mają warunki pogodowe. Kiedy zapowiada się konkurs loteryjny z dokuczającym wiatrem albo opadami, lepiej będzie odpuścić sobie obstawianie zakładów. Łatwym sposobem możemy utracić kapitał z różnych, ale przede wszystkim losowych powodów. 


Rodzaj skoczni  

Wymiary skoczni mają ogromne znaczenie. Niektórzy zawodnicy znacznie lepiej skaczą na mniejszych obiektach, inni zaś na mamutach. Trzeba na to koniecznie zwracać uwagę, obstawiając zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie.  

Gdzie odbywają się skoki?  

Jak głosi stare powiedzenie: wszędzie dobrze, ale w domu jest najlepiej. Bierzmy pod uwagę to, którzy spośród zawodników skaczą na swojej skoczni, gdyż przewaga swojego obiektu nierzadko daje drużynie gospodarzy znaczną przewagę.  

Jak wygrywać na obstawianiu skoków narciarskich?

Pewnie każdy spośród początkujących graczy, który zamierza obstawiać zakłady na skoki narciarskie zastanawia się, czy istnieją jakieś wytyczne, porady odnośnie tego, w jaki sposób grać, żeby zwiększać własne szanse na skuteczne obstawianie? Jedna złota rada na pewno nie istnieje, niemniej istnieje kilka ważnych zasad, które mogą po części ograniczyć błędy, a wśród nich:

 • skoki narciarskie są indywidualną dyscypliną sportową. Nawet jeżeli mamy do czynienia z drużynowym konkursem, to jednakże wyniki i forma danego zawodnika, mają ogromny wpływ na końcowy wynik wybranego zespołu. Śledzenie formy, wyników, problemów wybranych narciarskich skoczków, jest istotne celem oszacowania szansy na znakomite wyniki w wybranym konkursie, 
 • Jako, iż skoki narciarskie odbywają się na zewnątrz, sporą rolę odgrywać będą warunki pogodowe. Warunki atmosferyczne mogą nie tylko mieć wpływ na odwołanie danego konkursu, ale także na klasyfikację końcową. Jeżeli warunki pogodowe, w tym głównie wiatr, zmieniają się co parę minut, może zostać zakłócony przez to cały konkurs. Jeżeli przewidywane są zawirowania w pogodzie, lepiej nie typować, gdyż końcowa klasyfikacja może być rzeczywiście losowa, 
 • Tak, jak wspomniano już wyżej, znajomość skoczków i analizowanie ich formy, jest bardzo ważne. Dlatego nie warto sugerować się zawsze kursami na wybranych zawodników. Nierzadko bowiem na kurs wpływ ma generalna klasyfikacja, nie zaś forma sprzed kilku ostatnich dni albo też innego typu czynniki, 
 • Skocznia. O tym także wspomnieliśmy już wyżej. Wymiary skoczni, mają ogromne znaczenie. Można wyróżnić małe, średnie, jak i duże skocznie. Każdy spośród zawodników lubi inny ich rozmiar, dlatego podczas obstawiania zakładów bukmacherskich na skoki narciarskie, powinniśmy również zwrócić uwagę na tę kwestię.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów

  1. Bonusy powitalne 1500 zł
  2. Kod promocyjny: "BETONLINE"
  3. Zakłady bez ryzyka 140 zł
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Darmowe mecze online
  6. Aplikacja mobilna
  7. Wypłaty wygranych w kilka minut
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Bonus powitalny do 1000 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Cashback do 500 PLN na start
  2. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  3. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  4. Poker i blackjack online
  5. Intuicyjna strona www
  6. Wiele ofert specjalnych
  7. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. Bonus 500 PLN za drugą wpłatę
  3. Promocje VIP dla aktywnych
  4. Granie bez podatku na e-sport
  5. Aplikacja mobilna
  6. Możliwość tworzenia własnych zakładów
  7. Szybka realizacja wypłat
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Do 1500 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna