Betcris

  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów

Nowy polski bukmacher Betcris jest firmą, która światło dzienne w Polsce ujrzała stosunkowo niedawno i przebojem stara się walczyć o nowych klientów. Robi to na wiele różnych sposobów i bardzo możliwe, że zaciekawi i zachęci do rejestracji również i Ciebie. Zanim jednak po nią sięgniesz, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami na jej temat. Tak, aby skorzystać z nich w sposób nie tylko rozsądny, ale i w pełni świadomi. Zwłaszcza że o wielu rzeczach na jej temat trzeba wiedzieć jeszcze zanim założy się własne konto. Poniżej przedstawiamy wszystko to, co trzeba wiedzieć na temat tego bukmachera i jego oferty na zakłady bukmacherskie.

Betcris - legalny bukmacher z zagranicy w Polsce 

Swoją licencję na legalne prowadzenie swojej działalności na terenie Polski bukmacher Betcris pozyskał w grudniu 2019. Nie oznacza to jednak, że wtedy właśnie uruchomił swój serwis internetowy. W jego startem poczekał aż do sierpnia 2021 roku. Zapewne tyle właśnie zajęło mu przygotowanie tego serwisu do spełniania wymagań narzucanych mu przez polski rząd i Ministerstwo Finansów. 

Choć Betcris na naszym rynku działa od bardzo niedawna, zdecydowanie nie można go nazwać bukmacherem niedoświadczonym. Jego korzenie sięgają bowiem 1985 roku, kiedy to w Dominikanie powstał jego pierwszy punkt stacjonarny. W całej Ameryce Łacińskiej punktów tych aktualnie posiada przeszło sto i choć działa w wielu różnych krajach, jego polski serwis internetowy będzie pierwszym prowadzonym na terenie Polski. Nic więc dziwnego, że Betcris pokłada w nim olbrzymie nadzieje.

Warto pamiętać, że warstwa techniczna serwisu internetowego Betcris wciąż jest udoskonalana, a on sam wciąż dąży do bycia pod tym względem do perfekcji. Z uwagi na niewielu straż, trzeba mu wybaczać pewne rzeczy. 

Oferta na zakłady bukmacherskie w Betcris online

Betcris jest bukmacherem, który swoją ofertę przygotowywał z myślą o kibicach z Ameryki Łacińskiej (to tam działa najprężniej). Wziął jednak pod uwagę polskie realia i dostosował ją do odbiorcy z naszego kraju. Choć mogłoby się wydawać, że na początku jego działalności będzie ona wąska i nieatrakcyjna pod względem kursów, jest zgoła odmiennie. Wszystko dlatego, że buk pobiera ją ze swojego zagranicznego serwisu internetowego, zaledwie dopasowując ją do tego, co oferuje konkurencja na naszym rodzimym rynku. 

Z oferty bukmachera Betcris można korzystać zarówno w formule przedmeczowej, jak i na żywo. Buk pozwala na zawieranie zakładów zarówno pojedynczych, jak i akumulacyjnych - tych z jednym zdarzeniem oraz takich, w których tych zdarzeń jest więcej. 

Piłka nożna

Choć piłka nożna nie jest priorytetem w zagranicznym serwisie internetowym bukmachera Betcris, specjalnie z myślą o polskich odbiorcach ten powinien skupić się właśnie na niej. Poniekąd wymógł to na nim polski rynek, w którym to właśnie ona jest najpopularniejsza. To w końcu od niej budowanie swojej własnej oferty rozpoczynają praktycznie wszyscy polscy bukmacherzy.

Zgodnie ze swoimi tradycjami, bukmacher skupia się na najpopularniejszej lidze w Stanach Zjednoczonych. Można bez ryzyka powiedzieć, że prezentuje zdecydowanie najlepszą ofertę na MLS. Nie oznacza to jednak, że ogranicza się do niej. Doskonale radzi sobie również z ligą angielską, włoską, hiszpańską czy niemiecką. Doskonale radzi sobie również z Ekstraklasą, a dużą uwagę przykuwa on również do spotkań reprezentacyjnych oraz większych imprez klubowych - Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. 

E-sport

Bardzo istotną rolę w ofercie głównej bukmachera Betcris odgrywa e-sport, dla którego operator ten przygotował osobną podstronę w swoim własnym serwisie internetowym. Dzięki temu bardzo łatwo jest odróżnić ją od tej na klasyczne dyscypliny sportu. Jakie gry z zapleczem e-sportowym można więc obstawiać u bukmachera? Przede wszystkim:

 • League of Legenda, 
 • Counter Strike: Global Offensive, 
 • Dota 2,
 • Rainbow Six: Siege, 
 • Valorant, 
 • Warcraft III. 

Oferta na e-sport dostępna jest zarówno w formule przedmeczowej, jak i tej na żywo. Jest bardzo dobrze pokrywana, a w jej obrębie można typować nie tylko turnieje i wydarzenia najwyższej klasy, ale też ligi mniej prestiżowe i znane, regionalne. W wielu przypadkach z ich darmowymi transmisjami. 

zakłady na esport w betcris

Sporty amerykańskie

Bycie bukmacherem działającym przede wszystkim w Ameryce Łacińskiej zobowiązuje. Betcris w doskonały sposób pokrywa wydarzenia sportowe w zakresie dyscyplin typowo amerykańskich, większość z których nie cieszy się dużym zainteresowaniem w naszym kraju. Chodzi tutaj między innymi o hokejową ligę NHL, koszykarskie NBA i WNBA, ale też popularny NFL, Super Bowl, MLB oraz ligę meksykańską, brazylijską i ekwadorską. Sześć z tych ostatnich rozgrywek sponsoruje, z czego jest też znany. 

Obstawianie na żywo w Betcris Polska

Jak już zostało wspomniane wcześniej, w Betcris spotkania sportowe można obstawiać nie tylko przed ich rozpoczęciem. W odpowiedzi na olbrzymią popularność zakładów bukmacherskich na żywo, Betcris przygotował również bardzo szeroką ofertę właśnie w formule LIVE. W przypadku wielu dyscyplin sportu - przede wszystkim właśnie tych amerykańskich - oferta ta jest praktycznie bezkonkurencyjną. Co bardzo istotne, bukmacher nie obejmuje nią wyłącznie najpopularniejszych rozgrywek z najbardziej znanych turniejów i lig. Równie często skupia się na tych mających mniejsze znaczenie, a często i regionalnych. Można śmiało powiedzieć, że tutaj można obstawiać spotkania na żywo praktycznie całodobowo. Buk zadbał o to, by zakładka z meczami na żywo w jego serwisie internetowym nigdy nie była pusta. 

Promocje na start dla nowych w Betcris

Bukmacher Betcris to nie tylko świetna, szeroka, a przede wszystkim nietypowa jak na polski rynek oferta na zakłady bukmacherskie, ale też dość rozbudowana i zwyczajnie atrakcyjna oferta promocyjna. Buk celuje z nią w nowych graczy, co jest dość zrozumiałe. W końcu na samym początku swojej działalności w Polsce potrzebuje ich bardzo. Oprócz bonusów dla nowicjuszy przygotował jednak również kilka promocji nadających się również dla osób obstawiających często i regularnie. Dobrze jest sprawdzić dokładnie, co tutaj jest do zgarnięcia i w jaki sposób.

Pięć prezentów na start w Betcris

Betcris bonus powitalny

Firmy bukmacherskie na różne sposoby próbują zwrócić na siebie uwagę. Z jednej mamy te, które oferuję premie bez wpłaty albo pozwalają sobie na odważne działania marketingowe. Betcris zdecydował się na jeszcze inny model i wybrał opcję z bonusem powitalnym z aż pięcioma prezentami na start dla nowych klientów. To coś, na co trudno liczyć u innych bukmacherów w naszym kraju.

Betcris Polska proponuje freebety oraz bonusy od wpłat. W przypadku tych drugich odbierane są premie nie od wartości przelewu, ale stawki netto kuponu, który został postawiony po dokonaniu wpłaty. Łącznie odebrać można w tym przypadku trzy bonusy za depozyty oraz dwa freebety za przegrane kupony. Nikomu nie trzeba będzie dłużej przedstawiać wszystkich opcji, jeśli tylko sprawdzi instrukcje przedstawione poniżej.

I wpłata: 100% do 400 PLN

Za pierwszy depozyt legalny bukmacher Betcris nagradza graczy doładowaniem 100% do 400 PLN. Liczy się to, ile będzie wynosiła stawka kuponu zagranego po rejestracji. Wygląda to w następujący sposób:

 • Wpłata co najmniej 50 PLN
 • Zagranie kuponu kwalifikacyjnego - SOLO, kurs co najmniej 1.80, stawka min. 50 PLN brutto

Można otrzymać tylko jeden bonus 100% do 400 PLN.

II wpłata: 50 PLN jako freebet

Legalny bukmacher Betcris nowym graczom, którzy dokonają wpłaty numer dwa, proponuje 50 PLN jako freebet. Jest to darmowy zakład, który może być wykorzystany na typowanie zakładów na żywo lub przedmeczowych. Aby odebrać ten bonus specjalny, wystarczy:

 • Wpłacić na konto co najmniej 50 PLN przy drugim depozycie
 • Zagrać kupon pojedynczy za min. 50 PLN (warunki takie, jak przy poprzedniej ofercie powitalnej)

Wygrana trafia normalnie na konto, natomiast porażka oznacza możliwość wykorzystania 50 PLN jako freebet.

III wpłata: 50% do 400 PLN

Przy trzecim depozycie na konto znów mamy możliwość odebrania premii 400 PLN. Tym razem jednak nie w wysokości 100% wartości stawki, a 50. To jednak cały czas całkiem sporo, a tym bardziej, że kupon, jaki się tutaj kwalifikuje, to zakład SOLO z kursem 1.80, a więc nie trzeba mocno ryzykować. Droga do zdobycia prezentu za trzeci depozyt wygląda następująco:

 1. Zalogować się na konto w Betcris
 2. Dokonać wpłaty co najmniej 50 PLN
 3. Zagrać kupon SOLO z kursem minimalnym co najmniej 1.80 - stawka min. 50 PLN brutto
 4. Odebrać 50% wartości stawki do 400 PLN jako bonus

IV depozyt: 50 PLN w prezencie

Drugi freebet w Betcris? Tak, jak najbardziej! Dla tych, którzy dokonali wpłaty numer cztery, przygotowany u bukmachera darmowy zakład w wysokości 50 PLN. Można dzięki niemu zagrać jeszcze jeden kupon, gdy ten po czwartej wpłacie okaże się pudłem.

W przypadku freebetów dla nowych graczy oferta od Betcris wygląda dokładnie tak samo i nie jest inaczej także z premią za czwarty przelew. Po raz kolejny trzeba więc wpłacić co najmniej 50 PLN, zagrać SOLO za min. 50 PLN i tak dalej, i tak dalej.

Freebet za czwarty depozyt w Betcris

V depozyt: 50% do 500 PLN

Przygotowany przez Betcris bonus powitalny kończy się z przytupem, bo premią 500 PLN, a więc taką, której nie było w czterech poprzednich etapach tej promocji. Jak zdobyć?

 1. Wejść do bukmachera
 2. Wpłacić pieniądze po raz piąty
 3. Zagrać kupon SOLO z kursem co najmniej 1.80 za stawkę 50 PLN brutto lub większą
 4. Odebrać 50% wartości stawki netto nawet do kwoty 500 PLN

Zarówno premia powitalna przygotowana przez Betcris, jak i inne dostępne w niej promocje, pozytywnie oceniane są przez graczy. Można komentarze i opinie sprawdzić w tym materiale w jego dalszej części. Wydaje się, że dla niedowiarków to właśnie powinno być czynnikiem, który najmocniej wpłynie na ostateczną decyzję, czy warto grać u tego bukmachera, czy też nie.

Bonusy bukmacherskie w Betcris

Poznaliśmy już pełen skład bonusów, jakie można otrzymać u bukmachera Betcris za utworzenie konta. Teraz poznać nieco bliżej przyjrzeć się bonusom, które można zgarnąć, będąc już klientem i regularnie obstawiając. Tego typu promocji jest całkiem sporo - każdy znajdzie coś dla siebie i nie mamy co do tego wątpliwości. Tutaj zadowoleni powinni być fani sportów amerykańskich, ale nie tylko oni. Wszystkie szczegóły można sprawdzić poniżej.

American Dream

Betcris nie ukrywa, że faworyzuje amerykańskie dyscypliny sportu. Pewnym potwierdzeniem tego jest fakt, że przygotował specjalną promocję właśnie z myślą o nich. 

W Betcris każdego dnia można typować ligi amerykańskie (NBA, NHL, MLS, NFL, MLB i WNBA) bez płacenia za to podatku. Buk zwróci ten podatek w formie bonusu, przy czym maksymalna kwota dziennego zwrotu to równo 100 złotych. 

Ważne jest to, że kupny kwalifikujące się do zwrotu to te akumulacyjne z maksymalnie trzema zdarzeniami o minimalnym kursie 1.25 każde. Bonus, który jest tym zwrotem, można wykorzystać również na kupony AKO z kursem minimalnym 1.30.

Betcris+

Podobnie jak większość polskich bukmacherów, również Betcris faworyzuje obstawianie kuponów akumulacyjnych. Aby przekonać do tego typujących, przygotował specjalną ofertę, w ramach której jest w stanie zwiększyć wygrane z tego typu kuponów nawet o 100%. Do skorzystania z tej oferty kwalifikuje się każdy kupon AKO z minimum pięcioma zdarzeniami (kurs minimalny to 1.25 dla każdego z nich). Im więcej zdarzeń zawrze się w jego obrębie, tym większe procentowe zwiększanie własnej wygranej jest się w stanie sobie zagwarantować. Każde kolejne zdarzenie to dodatkowe 5%, a maksymalny bonus do wygranej można zagwarantować sobie przy kuponie z 24. zdarzeniami. Promocja jest stała - trwa zatem aż do odwołania. 

Betcris kod promocyjny na freebet

Betcris jest jednym z kilku działających w Polsce legalnie bukmacherów, którzy pozwalają swoim klientom na wpisanie kodu promocyjnego w czasie rejestracji. U niego daje to możliwość zwiększenia własnego budżetu na zakłady bukmacherskie. Kodu dystrybuowane są przez Internet przez portale bukmacherskie niezwiązane bezpośrednio z bukmacherem. Bywają te mniej i bardziej wartościowe. My postaraliśmy się o to, by zapewnić naszym czytelnikom najbardziej wartościowy kod promocyjny Betcris na rynku. 

Jeżeli wpiszemy w Betcris kod promocyjny BETONLINE przy zakładaniu nowego konta w serwisie internetowym bukmachera www.Betcris.pl, pozyskamy wszystkie bonusy, jakie zostały przewidziane dla nowych klientów, w tym freebety oraz premie przewidziane od kolejnych wpłat.

betcris kod promocyjny

Program lojalnościowy

Bukmacher Betcris przygotował również swój własne program lojalnościowy. Nie działa on jednak tak, jak ten oferowany przez Fortunę, a raczej tak, jak u bukmachera STS. Oznacza to w skrócie, że jest on kierowany wyłącznie do osób, które obstawiają bardzo regularnie i zostawiają u niego zdecydowanie najwięcej pieniędzy. Nie ma możliwości, by zarejestrować się do programu VIP. Betcris bowiem samodzielnie wybiera jego członków, zapraszając ich osobiście. Nie ma tutaj ściśle określonych warunków uczestnictwa, ani też progu, który trzeba przekroczyć. Jasne jest jednak jedno: konieczne jest wykazywanie się ponadprzeciętną aktywnością w jego serwisie internetowym. 

Tak skonstruowany program lojalnościowy musi dawać dużo - tak można pomyśleć po zapoznaniu się z nim i tak jest w rzeczywistości. Główną i najbardziej docenianą jest dostęp do indywidualnego opiekuna klienta. Gwarantuje on przede wszystkim błyskawiczną obsługę - zarówno jeżeli chodzi o radzenie sobie z problemami technicznymi, jak i w kontekście załatwiania tak zwanych zachcianek. Jest to pojęcie szerokie, jednak w tym przypadku po prostu najbardziej adekwatne. 

Osoby, które w Betcris rejestracja mają już sobą i będące członkami programu VIP mogą liczyć na specjalne promocje i regularne bonusy przyznawane na ich konto całkowicie za darmo. Mają one zachęcić najbardziej wartościowych klientów do tego, by to właśnie u tego operatora zostawiali własne środki. Jeżeli zaś odpowiednio zagada się do opiekuna, będzie można zapewnić sobie preferencyjne kursy na rozgrywki które najczęściej się obstawia. 

Co bardzo istotne, członkowie programu VIP są również zapraszani na specjalne wydarzenia skierowane właśnie do tego wąskiego grona odbiorców. Za ich sprawą można zatem poczuć się częścią społeczności i nawiązać kontakty, które w przyszłości mogą się okazać tymi bardzo cennymi. Zwłaszcza że będą one bazowały na wspólnej pasji. 

Jedną z cenniejszych rzeczy, na które mogą liczyć osoby że statusem VIP są darmowe bilety na spotkania sportowe - przede wszystkim te organizowane w Polsce i związane z piłką nożną. Co jednak ciekawe, z uwagi na swój sponsoring amerykańskich lig, bilety są przyznawane również na nie. Tutaj jednak należy mieć dużo szczęścia i wykazywać się zainteresowaniem tymi właśnie ligami. 

Aplikacja mobilna Betcris

Aplikacje mobilne stały się ostatnimi czasy czymś, na przestrzeni czego rywalizują wszyscy najlepsi bukmacherzy online w Polsce. Wszystko za sprawą tego, jak popularne jest aktualnie obstawianie właśnie z poziomu urządzeń mobilnych - telefonów komórkowych lub tabletów. Nie ulega wątpliwości to, że dobrze zaprojektowana aplikacja mobilna jest w stanie być świetnym narzędziem w rękach mniej lub bardziej doświadczonego typującego. 

Niestety, ale Betcris na chwilę obecną nie udostępnia żadnej aplikacji mobilnej. Nie oferuje także idealnie przystosowanego do wyświetlania się na mniejszych ekranach serwisu internetowego. Można się spodziewać, że w końcu będzie chciał ją zaoferować, a obecnie po prostu nie miał czasu na jej wprowadzenie.

Edycja zakładu w Betcris

Betcris jest aktualnie jedynym działającym w Polsce legalnie bukmacherem, który pozwala swoim klientom na edytowanie już przez nich zawartych zakładów bukmacherskich. Mogą oni dodawać, zmieniać lub usuwać zdarzenia w obrębie kuponów akumulacyjnych, a nawet zmieniać stawkę za którą się zagrało (w tym przypadku jednak można tylko ją zwiększać - nie ma możliwości jej zmniejszenia). Zarówno tych zawartych w formule na żywo, jak i tych, które są oferowane przedmeczowo. 

Aby edycja była dostępna, muszą zostać spełnione dwa warunki: 

 • cashout musi być dostępny w przypadku każdego zdarzenia, które w danym kupnie nie zostało jeszcze rozliczone, 
 • wynik całego zakładu nie może być rozstrzygnięty.  

Edycja zakładu oferowana jest zatem na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dostępna jest również w przypadku, gdy kupon został już "otwarty". 


Betcris opinie -  co sądzą użytkownicy?

Klienci firm bukmacherskich znani są z tego, że lubią publikować swoje własne opinie na temat firm bukmacherskich. Nie dziwi więc fakt, że te na temat bukmachera Betcris również zaczęły się już pojawiać. Należy powiedzieć, że zdecydowana większość z nich jest pozytywna. Ludzie wydają się rozumieć, że bukmacher ten wciąż się rozkręca i dopiero rozpoczyna swoją działalność. Kilka z popularniejszych opinii na jego temat publikujemy poniżej.  

 • "Jestem bardzo zaskoczony tym, co zaoferował mi bukmacher Betcris. Szukałem miejsca do obstawiania mniej typowego sportu - baseballa. Nie oczekiwałem cudów, ale nie zawiodłem się. Gdyby tylko buk ten oferował to wszystko w swojej aplikacji mobilnej, byłoby super… " - Artur. 
 • " Testuję wszystkich bukmacherów, którzy funkcjonują na polskim rynku. Sprawdziłem również i tego. Muszę powiedzieć, że przedstawia on bardzo interesująca i kuszącą ofertę. Nie pod każdym względem jest ona świetna i nie w każdym aspekcie buk króluje nad konkurencją. Tak naprawdę jednak ciężko jest znaleźć jakąkolwiek lepszą opcję jeśli chodzi o MLB czy MLS. Jeśli lubicie je obstawiać, dobrze trafiliście!" - BkmExpert. 
 • "Mogę z ręką na sercu powiedzieć, że nie oczekiwałam zbyt wiele od tego bukmachera. Jest nowy i nie wydaje się zaskakiwać. Zapewniam jednak, że jest zdecydowanie wart rejestracji. Pokochałam możliwość modyfikowania zakładów, ale też dobre podejście do kobiecej koszykówki. Zdaję sobie sprawę, że jestem pod tym względem wymagająca. Buk ten nie zawiódł moich oczekiwań pod względem swojej oferty. Nie mogę tego samego powiedzieć o warstwie technicznej. Nieco zebrało mi dobrej aplikacji oraz gier karcianych, do których przyzwyczaiłam się już u innych bukmacherów. Uważam jednak, że warto dać mu szansę i zaryzykować. Współpracuje się z nim całkiem w porządku." - Aga. 
 • "Typuję i jestem bardzo zadowolony. Takich kursów na hokej nie ma absolutnie nikt." - Karol. 


Nowa oferta darmowych bonusów na www.Betcris.pl

Adres wwwbetcris.pl
Minimalna wpłata1 PLN
Minimalna wypłata1 PLN
Minimalna stawka1 PLN
Zakłady live
Transmisje live-
Czat na żywo
Bonus bez depozytu-
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass
Neteller-
Paysafecard-
Payu
Przelew bankowy
Przelewy24
Skrill-
Tpay.com-

Ranking bukmacherów

  1. Gwarantowane 600 PLN za wpłaty
  2. Bonus bez ryzyka 100 PLN
  3. Nowoczesna aplikacja mobilna
  4. Zakłady live z transmisjami
  5. Legalne gry karciane z polskimi krupierami
  6. 60 PLN w prezencie za zadania
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Zakład bez ryzyka - zwrot do 50 PLN
  2. Oficjalny bukmacher La Liga w Polsce
  3. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  4. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  5. Poker i blackjack online
  6. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Nawet 2000 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna
best blancpain 50 fathoms vs replica provided here are crafted following the original ones.rolex salvatore ferragamo 4695 fashionable belts inspiration ingenious inheritance in the blood.