Najlepsze typy na siatkówkę w 2020

Siatkówka jest dyscypliną, która w Polsce posiada mnóstwo fanów. Co jednak ciekawe, z roku na rok ich przybywa, a każde spotkanie - niekoniecznie to na poziomie reprezentacyjnych - przyciąga rzesze spragnionych emocji kibiców. Przekłada się to na zainteresowanie tym sportem również u polskich bukmacherów. Jeśli i my planujemy obstawianie tego sportu, warto, abyśmy na początek znaleźli sprawdzone typy na siatkówkę i pojedyncze spotkania w jej ramach. Te wykorzystamy nie tylko na początku - z typów korzystają również najbardziej doświadczeni typerzy, traktując je jako jedno z analitycznych źródeł informacji, stanowiących podstawę skutecznego obstawiania.

Najlepsze typy na siatkówkę w 2020

Wskazówki dotyczące typowania siatkówki

Siatkówka to dość nietypowy sport, w którym mamy do czynienia z modelem setowym - mecz może trwać bardzo długo, gdyż celem wygrania seta drużyna musi przekroczyć 25 zdobytych punktów i jednocześnie posiadać dwupunktową przewagę nad przeciwnikiem. Co musimy wiedzieć na temat samego typowania siatkówki?

Koniecznie poznajmy jej zasady - ilość setów to nie wszystko. Chcąc sukcesywnie obstawiać siatkówkę, musimy doskonale wiedzieć, na czym ona polega - kiedy dochodzi do tie-breaków, kiedy następuje rotacja, a kiedy zwołuje się przerwy. 


Analizujmy przed i po meczu - pomogą nam w tym studia organizowane w większości telewizji transmitujących spotkania.

Przeglądajmy typy - nawet jeśli nie będziemy za nimi ślepo podążać, warto wiedzieć, co głoszą i konfrontować je z własnymi wyborami. To, gdzie szukać typów przedstawiamy poniżej.

Interesujmy się siatkówką - jeżeli chcemy obstawiać siatkówkę, dobrze byłoby, gdybyśmy się nią interesowali - śledzenie na bieżąco i z zaciekawieniem kolejnych wydarzeń z nią związanych jest w stanie przyczynić się do większych sukcesów na arenie bukmacherskiej.

Typy na siatkówkę - gdzie ich szukać? 

Szukając sprawdzonych typów na siatkówkę przede wszystkim warto oglądać analizy przed- i pomeczowe w telewizji, która emituje wybrane spotkania. Wypowiadają się tam eksperci, których typy na siatkówkę są jak najbardziej wiarygodne - i choć swoich wypowiedzi nie kierują właśnie do typerów, a ich cel jest inni, my możemy wynieść z nich wiele, w tym faworytów przyszłych spotkań czy też przyczyny przegranej lub wygranej drużyn z już zakończonego spotkania.

Typów na siatkówkę warto też szukać w Internecie - profesjonalne portale internetowe chętnie dzielą się swoimi przewidywaniami (również nieskierowanymi pod bukmacherkę, ale doskonale do niej pasującymi), a na grupach dyskusyjnych znaleźć można typy od doświadczonych typerów (sami musimy ich rozróżnić). Dobrze jest zajrzeć też w takie miejsca, jak Strefa Typera w Fortunie, w których gracze dzielą się swoimi typami, dając innym możliwość komentowania ich.


Przegląd wydarzeń - które typować?

Tym, co w siatkówce jest bardzo ciekawe jest fakt, że spotkania w jej obrębie toczą się niemal przez cały rok. Typując, warto skupić się na wydarzeniach z tych kategorii:

Ligi krajowe - stanowią one podstawę typowania. Najlepiej wybrać sobie jedną ligę, by w pełni ją opanować. Typując, dowiedzmy się, jaka jest aktualna sytuacja w tabeli, ale też na jakiej fazie znajdują się rozgrywki w danym kraju. Dopiero potem przejdźmy do analizy i właściwego obstawiania. 

Mecze reprezentacyjne - do tych najważniejszych należą spotkania rozgrywane w ramach Mistrzostw Świata i Europy. Forma zespołów zazwyczaj jest dość stała, dlatego obstawiając musimy nie tylko analizować poszczególne drużyny, ale też patrzeć na statystyki historyczne i to, gdzie plasowały się na poprzednich tego typu wydarzeniach. 

Liga Narodów - wydarzenie, w którym biorą udział najlepsze drużyny świata i pretendenci do tego tytułu. Typując je musimy zwracać uwagę na to, kto znajduje się w "podstawowej grupie", która ma zagwarantowany udział w fazie finałowej, ale też komu wcześniej już udało się wygrywać tę imprezę.


Bukmacherzy z najlepszą ofertą na siatkówkę 

W chwili obecnej każdy legalny bukmacher posiada w swojej ofercie siatkówkę. Co więcej, traktuje ją w pewnym sensie priorytetowo, czyniąc z niej drugi - po piłce nożnej - sport o tak wysokim priorytecie. Warto zwrócić uwagę na oferty takich bukmacherów, jak:

www.STS.pl - bukmacher, który działa na polskim rynku już od ponad dwudziestu lat, a siatkówkę traktuje bardzo dobrze, pokrywając większą część wydarzeń rozgrywanych w jej ramach. Daje dostęp do czytelnego interfejsu, solidnego bonusu powitalnego i wielu akcji promocyjnych ściśle związanych właśnie z siatkówką. 

www.eFortuna.pl - polski bukmacher powstały w 1996 roku, a obecnie będący jednym z najlepszych z siatkówką w ofercie. Posiada nie tylko atrakcyjne kursy, ale i kompleksowo pokrywa większość spotkań, zarówno tych na poziomie ligowym, jak i reprezentacyjnym.

www.Betfan.pl - choć Betfan jest reklamowane przez niezwiązanego z siatkówką Pudziana, w tym momencie jest  to jeden z najświeższych, a zarazem najpełniej obejmujących siatkówkę bukmacherów w Polsce. Daje solidny bonus powitalny, a także organizuje sporo akcji promocyjnych ściśle związanych z tą dyscypliną.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" tylko na www.STS.pl

----

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów

  1. Bonusy powitalne 1500 zł
  2. Kod promocyjny: "BETONLINE"
  3. Zakłady bez ryzyka 140 zł
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Darmowe mecze online
  6. Aplikacja mobilna
  7. Wypłaty wygranych w kilka minut
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Cashback do 500 PLN na start
  2. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  3. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  4. Poker i blackjack online
  5. Intuicyjna strona www
  6. Wiele ofert specjalnych
  7. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Nawet 2000 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna