Eurojackpot - jak grać? Zasady, wygrane i wyniki

Wszystko, co trzeba wiedzieć o Eurojackpot w jednym miejscu. Jak grać żeby wygrać, najważniejsze zasady Eurojackpot, a oprócz tego wyniki i wysokie wygrane. Niezbędnik nie tylko dla najbardzej początkujących!

Eurojackpot - jak grać? Zasady, wygrane i wyniki

Co to jest Eurojackpot? Jak grać? Zasady gry!

Niemal na każdym kroku słyszy się o Eurojackpot, jednak wciąż mamy takie osoby, które nie wiedzą, co to właściwie jest. A mówimy o loterii, która skradła serca wielu Europejczyków. Niektórym z nich zapewniła też zastrzyk mniejszej lub większej gotówki - czasem w wysokości ponad 400 000 000 polskich złotych!

Najprościej jak tylko można, Eurojackpot można określić jako grę liczbową podobną do Lotto online. Różnica jest taka, że tutaj kupony stawiane są w kilkunastu krajach z całego kontynentu, dlatego też potencjalne wygrane są znacznie wyższe od odpowiedników w polskich grach. Przykładem może być rekordowa wygrana w kraju nad Wisłą - w Dużym Lotku (obecnie Lotto) to 36 726 210,20 zł, natomiast w przypadku Eurojackpot - prawie 200 000 000 zł!

eurojackpot czy sts

Istotne jest to, że w Eurojackpot w Polsce może zagrać każda osoba pełnoletnia, a zasady nie są bardziej skomplikowane od tych, które można znaleźć w tradycyjnych produkcjach od Totalizatora Sportowego. Nie ma już też konieczności korzystać z usług pośredników, gdyż wszystko działa w sposób legalny i bezpieczny - przez oficjalną stronę Gry Lotto lub w kolekturach TS.

Zasady gry Eurojackpot. Ile liczb się typuje, za co zarabia się najwięcej?

Eurojackpot daje ogromne wygrane, ale żeby trafić w nim nagrodę pierwszego stopnia nie wystarczy wytypować kilku liczb z jednej puli. Największe zyski padają w sytuacji, gdy ktoś trafi 5 z 50 liczb oraz 2 z 10. Właśnie tyle zaznaczamy w kuponie podstawowym.

Wygrane robiące największe wrażenie, czyli te od 125 000 euro wzwyż - padają za prawidłowe wytypowanie wszystkich liczb z 50, a więc trafienie 5 na 5. Kolejne zdobywa się za jedną lub dwie liczby z 10 - tutaj nagrody wynoszą już ponad 1 000 000 zł! Tak właśnie prezentują się w Eurojackpot zasady wygranych, które powinien mieć w głowie każdy fan tej gry. 

Pierwszy stopień w Eurojackpot to gwarancja zdobycia co najmniej 10 000 000 euro. Szczęśliwiec może przyjąć wygraną właśnie w tej walucie, ale ma również możliwość otrzymania środków w PLN. W przypadku mniejszych kwot taki wariant nie jest dostępny.

Eurojackpot wyniki. Gdzie sprawdzać szczęśliwe liczby?

Osoby grające w Eurojackpot nie muszą notorycznie sprawdzać wyników, jak ma to miejsce w przypadku grania w Szybkie 600 czy Keno. Losowanie Eurojackpot odbywa się raz w tygodniu - zawsze w piątki po godzinie 21 w Helsinkach.

eurojackpot wyniki losowania

Gdzie sprawdzić wyniki Eurojackpot? Możemy po prostu obejrzeć transmisję z losowania albo wejść na oficjalną stronę Lotto. Pamiętajmy, by nie korzystać z podejrzanych portali, które mogą przekazywać zakłamane wyniki. Musimy również mieć na uwadze, że wygraną można odebrać tylko z zagranym kuponem (o ile był to zakład postawiony w punkcie stacjonarnym).

Jeżeli chociaż raz w życiu sprawdzał ktoś wyniki Lotto, nie będzie miał problemu z tym, żeby znaleźć szczęśliwe liczby Eurojackpot. Plus jest taki, że te pojawiają się już zawsze parę chwil po losowaniu, czyli nie trzeba czekać na nie zbyt długo.

Może wydawać się to dość oczywiste, ale nawet do sprawdzania wyników przydaje się znajomość tego, jakie są dokładnie zasady gry w Eurojackpot. Gdyby ktoś ich nie znał, nie byłby w stanie określić, dlaczego ktoś zarobić 4 miliony, a ktoś inny 96 czy nawet ponad 100. 

Eurojackpot wygrane. Gdzie i ile zarobiono w Polsce najwięcej?

Maksymalna wygrana w Eurojackpot to 90 000 000 euro. Jeszcze żadnej osobie z Polski nie udało się zdobyć takich pieniędzy, ani nawet zbliżonych do tej kwoty. Mimo to, rekordzista Eurojackpot w Polsce i jego wygrana to coś, co robi niesamowite wrażenie. Mówimy o kwocie wynoszącej prawie 200 000 000 złotych!

Pierwsze miejsce, jeśli chodzi o wygrane Eurojackpot w Polsce należy do kwoty 193 396 500 złotych, która zdobyta została w jednej z kolektur w Piotrkowie lub jego najbliższych okolicach. Pozostałe miejsca na wirtualnym podium to również sumy, obok których trudno przejść obojętnie - 96 805 666,90 zł, na miejscu drugim oraz 26 597 867,60 zł na trzeciej lokacie.

Ogromną zaletą Eurojackpot jest to, że mamy tutaj do czynienia z gwarantowaną wygraną w wysokości 10 000 000 euro. Oznacza to, iż bez względu na okoliczności, jeśli trafimy 5 z 50 oraz 2 z 10 liczb, otrzymamy właśnie przynajmniej takie środki.

eurojackpot zasady gry

Po zdobyte pieniądze nie trzeba udawać się do Helsinek, gdzie przeprowadza się Eurojackpot losowania. W naszym kraju zwycięzców zaprasza do swojej siedziby Totalizator Sportowy i to on przekazuje nagrodę w imieniu głównego organizatora gry.

Wszystkie wygrane w Eurojackpot powyżej 2280 złotych są opodatkowane na normalnych zasadach. Przeliczanie kwot należnych państwu nie jest niczym przyjemnym, dlatego sobie to darujemy. Każdy może to sprawdzić we własnym zakresie w ciągu kilku chwil.

Eurojackpot system - sposób na wygraną?

Największa wygrana Eurojackpot w Polsce padła po tym, jak ktoś zagrał systemem. Co to takiego? To sposób typowania, w którym można zakreślić więcej niż 7 liczb. W zależności od tego czy zaznaczymy 7, 8 czy 9 z 50 oraz 3, 4 albo 5 z 10, musimy liczyć się z większym kosztem postawienia zakładu.

Właśnie, a ile wynosi na Eurojackpot cena kuponu? Podstawowa to 12,50 złotych, jednak w przypadku gry systemowej może to być 30, 40 albo nawet grubo ponad 100 czy 200 zł. Warto znać przygotowany na system Eurojackpot cennik, by nie być ostatecznie zaskoczonym faktem, iż za kupon przychodzi zapłacić więcej, niż mówi się najczęściej w mediach branżowych czy reklamach telewizyjnych.

To już od samego gracza zależy to, czy będzie grał systemem, czy też nie. W grze Eurojackpot zasady wygranych skonstruowane są jednak w taki sposób, że tak naprawdę dopiero przy graniu "ponadpodstawowym" zdobywa się realne szanse na zarobienie bardzo dużych pieniędzy. Oficjalne materiały tego nie powiedzą, bo najczęściej informują tylko o tym, ile liczb trzeba trafić w eurojackpot żeby wygrać. W tę loterię nie gra się przecież jednak po to, by zarobić mniej niż parę milionów. To tak ogromne kumulacje sprawiają, że właśnie ta gra była i pewnie jeszcze długo będzie bardzo popularna.

Czy Eurojackpot jest lepszy od obstawiania meczów?

Nasz portal internetowy skupia się przede wszystkim na zakładach bukmacherskich, więc zdajemy sobie sprawę z tego, iż czytelnicy chcą wiedzieć, jak opisywana loteria wypada w porównaniu z obstawianiem meczów. Czy warto przyswoić sobie zasady Eurojackpot, by typować liczby, kiedy nie ma w świecie sportu nic ciekawego do typowania? Pewnie wartości rekordowych wygranych w europejskiej loterii bardzo wiele osób przekonują do tego, by przynajmniej raz na jakiś czas spróbować swoich sił w Eurojackpot. Teraz tylko kwestia, czy dobrym pomysłem jest działać nieco regularniej.

Legalny bukmacher eFortuna zamiast Eurojackpot?

Wydawać by się mogło, że koszt zagrania jednego kuponu w Eurojackpot nie jest zbyt duży, jeśli weźmiemy pod uwagę to, jak dużo można wygrać. Trzeba jednak mieć naprawdę niesamowite szczęście, by za najniższą możliwość stawkę zarobić bardzo duże pieniądze. Tymczasem kupon u bukmachera za 12 złotych można już postawić jeden albo nawet kilka, a tym samym jest okazja do zdobycia środków na wiele sposobów. Tyle że nie ma co liczyć na miliony na koncie po trafieniu jednego czy dwóch pewniaków.

Zakłady bukmacherskie są na pewno propozycją dla fanów sportu, którzy nie boją się zaglądać do statystyk i jednocześnie mają pewność, że nawet jedna czy dwie porażki nie zniechęcą ich do działania. Można korzystać tylko i wyłącznie z typów z internetu, a mimo to nie można być pewnym tego, że się coś zarobi. Tyle że u bukmachera mniejsze czy większe wygrane padają cały czas, a z kolei na stronach Lotto nie jest już z tym tak kolorowo. Zresztą, tu o wszystkim decyduje przypadek, tego samego na pewno nie można powiedzieć o rywalizacji sportowców.

Typowanie sportu, a może wirtualne gry czy legalne karty?

Na wielu stronach internetowych w naszym kraju znaleźć można wirtualne sporty oraz legalne gry karciane. Te pierwsze to symulowane mecze, które można typować tak samo, jak prawdziwe. Różnica jest taka, iż wszystko rozstrzyga się maksymalnie w kilka minut, a wiele osób uważa również, że wirtualnie trudniej jest o jakąś niespodziankę, chociaż tutaj brak jest konkretnych dowodów.

Dla osób poszukujących sposobu na zarabianie na grach jak Eurojackpot i innych ciekawym rozwiązaniem jest też na pewno legalny poker, który dostępny jest chociażby w STS czy Fortunie. Te dwie marki bardzo często są polecane tym, co rozpoczynają przygodę z obstawianiem.

 • Na stronie internetowej www.STS.pl można grać w karty, na które przyznawany jest zwrot nawet 20 PLN na wypadek wpadki na początku. Dla nowych klientów jest tutaj 29 PLN bez depozytu z kodem "BETONLINE", a przy pierwszej wpłacie zgarnąć można dodatkowo 100% do 1200 PLN za I depozyt.
 • W portalu internetowym www.eFortuna.pl czeka na nowo zarejestrowanych 20 PLN bez wpłaty, 600 PLN jako zakład bez ryzyka i 100% do 2100 PLN za przelanie środków po raz drugi. Tutaj także jest ogromny wybór zakładów, w tym znajdziemy też legalne gry karciane z pokerem texas holdem na czele.

Bardzo wiele w sieci czyta się dobrego o bukmacherach STS i Fortuna nie tylko ze względu na to, że oferują bardzo wiele zakładów, ale także ponieważ proponują darmowe transmisje meczów. Podczas typowania każdy zarejestrowany może tutaj oglądać relacje wideo z najważniejszych wydarzeń ze świata sportu, w tym meczów piłkarskich z najbardziej znanych lig europejskich.

Poker texas holdem w STS Betgames

Zasady Eurojackpot są proste, ale czy to dobra loteria?

Chyba nie będzie takiej osoby, która nie zgodziłaby się ze stwierdzeniem, że zasady gry Eurojackpot do trudnych do zrozumienia nie należą. Odpowiedzmy sobie jednak czy właśnie dlatego powinniśmy w ogóle tę grę uznawać za dobrą loterię. Tutaj pewnie niektórzy będą mieli wątpliwości.

Bez dwóch zdań największym plusem grania w Eurojackpot jest to, że staje się przed szansą zarobienia środków, jakich nie powstydziłby się na koncie nawet znany piłkarz czy inna gwiazda show biznesu. Ale tak naprawdę bliskie zeru są szanse na trafienie nagrody głównej i to tym bardziej przy bardzo dużej kumulacji, gdy chętnych do gry jest wielu.

Na pewno kwota przekraczająca nieco 12 złotych nie jest majątkiem, ale pamiętajmy, że losowania Eurojackpot odbywają się tylko raz na tydzień, więc szans na wygrywanie w miesiącu wielu się nie ma. Nawet grając jeden zakład tygodniowo, możemy w ciągu roku "uciułać" niezłą kwotę, która w bukmacherce mogłaby przynieść regularny zarobek.

Do zakładów bukmacherskich trzeba mieć jednak odpowiednie podejście, bo w nich nie wystarcza zagrać na chybił-trafił i liczyć na cud. Taka "taktyka" w tym wypadku do niczego nie doprowadza i właśnie dlatego nie możemy powiedzieć, by i obstawianie wyników meczów było czymś dla każdego bez wyjątku.

Bonus bez depozytu z kodem "BETONLINE" na stronie www.STS.pl

----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów

  1. Gwarantowane 600 PLN za wpłaty
  2. Bonus bez ryzyka 100 PLN
  3. Nowoczesna aplikacja mobilna
  4. Zakłady live z transmisjami
  5. Legalne gry karciane z polskimi krupierami
  6. 60 PLN w prezencie za zadania
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Zakład bez ryzyka - zwrot do 50 PLN
  2. Oficjalny bukmacher La Liga w Polsce
  3. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  4. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  5. Poker i blackjack online
  6. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Nawet 2000 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna
galaxy note 9 case