Jak grać w Keno online? Kiedy losowanie?

Totalizator udostępnił na stronie Gry Lotto popularną i lubianą loterię Keno. Jak do tej pory osoby grające w Keno mogli zawierać zakłady tylko i wyłącznie w punktach sprzedaży, które miały na wyposażeniu terminal Totalizatora Sportowego. Każde losowanie Keno odbywa się co 4 minuty, a w każdej grze można wygrać nagrodę do 2000000 złotych. Projekt gry w Keno przez internet nie był na początku zbyt dobrze odbierany, jednakże udało się i lotto przez internet zyskuje coraz większym zainteresowaniem graczy. Popularnymi produktami Totalizatora Sportowego są przede wszystkim gry, które umożliwiają swoim graczom zdobyciem bardzo dużych nagród, liczonych w wielu milionach (Lotto, Euro Jackpot itp.) dopiero w późniejszym okresie do tych gier dołączyło Keno. Największą zaletą gry są jej częste losowania oraz wysokie wygrane, które zadowolą wielu graczy, nawet tych bardzo wymagających.

Jak grać w Keno online? Kiedy losowanie?Keno online - jak grać? kiedy najbliższe losowanie?

Co to jest gra Keno?

Keno jest międzynarodowym odpowiednikiem kiedyś znanego Multilotka. Jest to gra losowa, w której gracz wybiera liczby od 1 do 70, po czym gra za 2 złote albo powiększa stawkę, aby pomnożyć późniejszą nagrodę, którą może wygrać. W keno można podać swoje dowolne liczby, można również wybrać opcję chybił trafił. Tak samo, jak w przypadku multi multi możemy również wybrać, ile dokładnie liczb chcemy skreślić (od 1 do 10 liczb). Jeden zakład kosztuje jedynie 2 złote, jednakże można zagrać za wielokrotność tej stawki do 10 razy.

Dużą zaletą gry Keno jest to, iż można w nią zagrać w dowolnym momencie i spróbować swojego szczęścia o każde porze dnia. Oprócz tego zasady gry są niezwykle proste, nie musimy więc poświęcać dużo czasu na naukę zawiłych zasad i technik gry. Warto wiedzieć, iż w Keno można wygrać, nawet jeśli nie trafimy żadnej z typowanych liczb, albo w przypadku kiedy trafimy tylko i wyłącznie jedną liczbę przy typowaniu 10 liczb. W tę grę można grać praktycznie większość czasu, a losowania Keno przeprowadzane są co 4 minuty codziennie w godzinach od 6:34 do 23:54.

bonus bez depozytu w sts online

Jak grać w Keno online?

Reguły gry Keno określają, iż w każdej rozgrywce losuje się dwadzieścia liczb z przedziału od 1 do 70. Osoba rająca musi zdecydować się, ile z nich chce wytypować. Maksymalnie można zaznaczyć 10 liczb, a najmniej tylko jedną liczbę. Koszt jednego losu jest niezmienny, bez znaczenia jest to, ile liczb wybierzemy. Jednakże wygrana może być różne, im więcej liczb wytypujemy, tym możemy liczyć na wyższą wygraną. W grze losowej Keno wypełnia się blankiem i zaznacza na nim wytypowane przez nas liczby, które wezmą udział w późniejszym losowaniu. Wybieramy je samodzielnie albo poprzez opcję chybił trafił, wówczas zostaną one wybrane automatycznie. Następnie podczas losowania wybieranych jest 20 liczb.

To, czy wygramy jakąkolwiek nagrodę, zależy przede wszystkim od tego ile liczb skreślimy i tego ile z nich okaże się trafionych. Kiedy już zdecydujemy się na dowolne liczby, wówczas musimy wybrać także stawkę, istnieje również czasem możliwość jej zwiększenia. Następnie pozostaje nam już cierpliwie czekać na odbycie się losowanie i zobaczymy czy nasza gra okazała się szczęśliwa. Wygrana jest zawsze ciekawym i miłym doświadczeniem, grając w gry losowe.

Gracze nie mogą w żaden sposób wybrać taktyki, gdyż gra Keno zależy tylko i wyłącznie od losu. Nie musimy więc dużo myśleć nad sposobem grania w Keno, wystarczy tylko wybrać dowolne liczby i czekać czy okażą się dla nas szczęśliwe. Keno pozwala na dosyć duże wygrane do 2 milionów złotych, jest więc o co grać. Osoby grające w Keno powinny unikać dostępnych systemów, które mają pomóc w wygranej, jednakże w ogóle się nie sprawdzają.

W jaki sposób wybrać numery w Keno?

Należy mieć na uwadze, iż każda liczba ma identyczne prawdopodobieństwo wylosowania, z tego względu nie warto dużo rozmyślać nad najlepszą strategią. Nie każdy rozumie, iż jeden, cztery, pięć ma takie samo prawdopodobieństwo wygranej jak numer osiem, piętnaście czy trzydzieści dwa. Wszystkie numery są całkowicie przypadkowe. Jeżeli mamy swój szczęśliwy numer, który wiele razy nam się przydał, wówczas możemy jak najbardziej go wybrać. Zawsze warto mieć wiarę i liczyć na szczęśliwe zrządzenie losu.

Pomijajmy również numery, które według nas przynoszą nam pecha. Jeśli parę razy z rzędu w grach Keno wybieraliśmy dany numer, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać go jeszcze raz. Wszystkie gry są od siebie zupełnie niezależne, wcześniej wybrane numery nie mają żadnego wpływu na kolejne gry. Warto przede wszystkim zaufać swojej intuicji, gdyż czasem się ona sprawdza. Wybierajmy numery losowo, które nic dla nas w danej chwili nie znaczą albo wręcz przeciwnie. Wiele osób wybiera sentymentalne liczby, które odbiły się na ich życiu.

Kiedy zdecydować się na zakończenie gry?

Warto zakończyć grę w Keno, kiedy wydaliśmy już wszystkie nasze pieniądze, które były przeznaczone na tego typu rozrywkę. Dobrym rozwiązaniem jest także zaprzestanie gry w online Keno, kiedy już podwoiliśmy swoją wygraną, wówczas dobrym pomysłem jest zrobienie sobie przerwy w grze, aby nie kusić losu. Należy zakończyć grę, także, jeśli na razie cały czas przegrywamy, jesteśmy sfrustrowani i źli. Keno to rozrywka, powinna nas cieszyć, jeśli tak nie jest, nie warto dalej grać.

betclic polska bezpieczny zakład bez ryzyka 550 PLN

Keno online i losowania

Keno jak wiadomo oferuje nam losowania, co 4 minuty, jest to bardzo dobra wiadomość dla często niecierpliwych graczy. Warto także pamiętać o tym, kiedy rozpoczyna się pierwsze losowanie Keno oraz kiedy losowane są ostatni raz liczby, wówczas będziemy wiedzieć, czy zdążymy postawić na dane liczby. Częstotliwość losowań jest zachęcająca i porównywalna z innymi znanymi grami Lotto. Najniższą wygraną, jaką możemy otrzymać, jest aż 100000 złotych. Pierwsze losowanie gry Keno przypada na godzinę 6:34 a ostatnie na godzinę 23:54. Przerwa jak widać jest bardzo krótka, więc nie jest to żadną wadą.

Keno przez internet - najważniejsze zalety

Przede wszystkim zaletami Keno są losowania co 4 minuty oraz możliwość oglądani animacji losować Keno. Jednakże gracze mogą oglądać tylko i wyłącznie losowania historyczne, ma to jednak w przyszłości ulec zmianie. Losowania Keno online odznaczają się dużą wyrazistością, liczby są spore, więc może łatwo je odczytać, również osoby starsze nie powinny mieć z tym problemu, czy osoby noszące okulary ze sporą wadą wzroku.

Ile można zarobić grając w Keno?

Wiele osób zastanawia się ile tak właściwie można zarobić grając w Keno? Ewentualna wysokość wygranej zależy przede wszystkim od tego, jaka kwota zostanie zainwestowana przez danego gracza. Maksymalna kwota wygranej to aż 2000000 złotych, jednakże możliwe są również mniejsze, również atrakcyjne dla graczy wygrane.

Sposoby na zmniejszenie ryzyka straty pieniędzy

Wiele graczy chce zniwelować ryzyko utraty pieniędzy, jak najbardziej się da. W przypadku kiedy zdecydujemy się na wybranie jednego czy dwóch numerów, wówczas nie zapłacimy za nie dużo. Nasza szansa na sporą wygraną jest jednak bardzo znikoma, nie jest to więc najlepszym rozwiązaniem. Najlepszą opcją jest wybranie paru numerów. Warto wybrać minimum 5 do 8 numerów, wówczas nie zapłacimy bardzo dużych pieniędzy za zakład, a będziemy mogli liczyć na sporą ewentualną wygraną.

Nie warto zbyt szybko wybierać numery, zastanówmy się na spokojnie, które liczby mogą okazać się dla nas szczęśliwe. W każdej tego typu grze losowej najważniejsza jest dobra zabawa, nie warto grać w sposób automatyczny, czyli skreślić jedynie numery i czekać na losowanie. Podczas takich gier warto myśleć, nie nastawiać się na wygraną i nie skreślać automatycznie byle jakich liczb. Kierujmy się przeczuciem.

System do zarządzania pieniędzmi - czy warto?

Podczas różnych gier, gracze mogą korzystać z tak zwanych systemów zarządzania pieniędzy. Jest to pewien rodzaj strategii, jednak czy sprawdzi się on w Keno? W takim systemie może być na przykład podwajany zakład, po każdej naszej przegranej. Jednakże w przypadku gry losowej Keno nie warto w ogóle zastanawiać się nad tego typu systemem, gdyż w Keno nie będzie on działał. Podczas grania w Keno ważne jest przede wszystkim to, aby kontrolować swoje pieniądze i nie przeznaczać na taką zabawę, więcej pieniędzy, aniżeli było to planach.

Nowa oferta darmowych bonusów na www.efortuna.pl

Ranking bukmacherów

  1. Gwarantowane 600 PLN za wpłaty
  2. Bonus bez ryzyka 100 PLN
  3. Nowoczesna aplikacja mobilna
  4. Zakłady live z transmisjami
  5. Legalne gry karciane z polskimi krupierami
  6. 60 PLN w prezencie za zadania
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Zakład bez ryzyka - zwrot do 50 PLN
  2. Oficjalny bukmacher La Liga w Polsce
  3. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  4. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  5. Poker i blackjack online
  6. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Nawet 2000 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna