Co to jest Betgames od bukmachera STS?

Czy w Polsce możliwy jest legalny poker online? Okazuje się, że tak. Wszystko dzięki usłudze Polskiego bukmachera STS.

Betgames to jedna z najnowszych funkcji dostępnych u bukmachera STS. Po wejściu na odpowiednią podstronę naszym oczom ukazuje się podstrona, na której mamy możliwość uruchomienia jednej z trzech gier karcianych... Gry karciane? Czy to nie podchodzi pod zakazany regulaminem hazard? Okazuje się, że nie, a o wszystkim zaraz dokładnie napiszemy.

Co to jest Betgames od bukmachera STS?Betgames STS aplikacja mobilna do pokera online w Polsce

Czy Betgames są legalne w Polsce?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta - muszą być, gdyż w innym przypadku bukmacher STS już dawno straciłby swoją licencję na organizowanie zakładów sportowych. Jakim cudem więc zwykła firma bukmacherska otrzymała możliwość wprowadzenia do swojej oferty gier karcianych dotychczas zarezerwowanych głównie dla kasyn?

UsługaSTS Betgames
ZasadyObstawianie kart na pieniądze
Strona wwwwww.STS.pl
Bonus na start1560 PLN z kodem "BETONLINE"


Okazuje się bowiem, że symulowane gry karciane, które dostępne są w STS, są jednym z rodzajów zakładów bukmacherskich, a co za tym idzie, nie naruszają warunków licencji. Całość działa bowiem bardzo podobnie do legalnych sportów wirtualnych, które dostępne są w ofercie wielu różnych bukmacherów.

STS bonus powitalny - kod promocyjny

Od momentu pojawienia się w ofercie bukmachera STS Betgames zyskują na popularności z każdym dniem. Nie tylko więcej osób wie już, co to takiego jest, ale również pojawia się coraz więcej gier, w których można obstawiać pieniądze. To, co też na pewno ma znaczenie, nie brakuje promocji, dzięki którym można na granie kart zdobywać spore bonusy.

Jak grać w Betgames STS?

W celu otrzymania dostępu do Betgames musimy tylko zarejestrować się w STS i wpłacić pieniądze na konto u bukmachera. Rejestracja na www.STS.pl z kodem promocyjnym "BETONLINE" to dodatkowe 100 PLN bez depozytu. Po tym należy poszukać napisu "Betgames" na górnej belce, po bannerem zlokalizowanym u góry ekranu i w niego kliknąć. Zostaniemy przekierowani na podstronę, gdzie możemy wybrać jedną z trzech dostępnych gier - Poker, Wojnę i Bakarat, będące jednymi z najpopularniejszych gier karcianych na całym świecie. 

Nowo zarejestrowani w STS mogą liczyć na wiele prezentów, a wspomniany zakład bez ryzyka jest tylko jednym z wielu. W pakiecie powitalnym w tym miejscu dostępne są bonusy od wpłaty czy także specjalne dodatkowe 60 PLN za wykonanie kilku zadań specjalnych dostępnych na koncie. A na tym jeszcze nie koniec!

Jeżeli ktoś do tej pory nie grał w STS, może obecnie zdobyć w tym miejscu:

 • Bonus od I wpłaty w wysokości 100% do 300 PLN
 • Bonus od II wpłaty 50% do 500 PLN
 • Specjalną premia od III depozytu 50% do 700 PLN

Dzięki temu, że jest dostępne konto tymczasowe u bukmachera STS, można rozpocząć obstawianie u niego od razu po wypełnieniu krótkiego formularza rejestracyjnego. Formalnościami, które są niezbędne do "pełnego" grania, można zająć się nieco później.

Co prawda oferowane przez bukmachera wersje gier nie pozwalaj nam na jako takie zajęcie miejsca za stołem, a jedynie obstawianie tego, co zaraz się wydarzy. Karty gracza i krupiera wykładane są przez tego drugiego, a typerzy mają za zadanie przewidzieć, co zdarzy się za moment.

Wojna to najprostsza, a zarazem najbardziej klasyczna z gier dostępnych w serwisie. Znajdująca się w serwisie wersja tego tytułu to pojedynek między dwoma uczestnikami gry, między graczem i krupierem. Każdy z pojedynkujących się otrzymuje po jednej karcie, a właściciel tej o większej wartości wygrywa konkretne rozdanie. Problem pojawia się w momencie, gdy zarówno krupier, jak i gracz mają kartę o takiej samej wartości.

Wtedy dochodzi do tzw. wojny, czyli na stół wykłada się dodatkowe karty. Jedna z nich jest zakryta, druga natomiast odkryta i to on decyduje o ostatecznym zwycięstwie (przynajmniej tak wygląda rzeczywista rozgrywka. W przypadku wersji dostępnej na STS wojna traktowana jest jako remis, a karty ściągane są ze stołu). Gra rozgrywana jest przy użyciu standardowej talii, liczącej 52 karty. Jedna tura rozgrywki składa się z dwóch rund, w których trakcie gracze mogą obstawiać wyniki.  

Poker to rozgrywana w czasie rzeczywistym karcianka, która opiera się na najbardziej popularnej odmianie tej gry - Texas Hold`em. W wersji Betgames krupier rozdaje każdemu z 6 graczy po 2 karty, a na stole umieszcza dodatkowe 5. Zwycięzcą jest ten gracz, który przy użyciu wszystkich dostępnych kart ułoży najmocniejszy układ.

Każde rozdanie w wersji dostępnej na STS składa się z czterech rund, a uczestnicy rozgrywki mogą obstawiać jeden lub kilka wyników. Do dyspozycji typujących są m.in. zakłady na wygranego gracza albo układ, który pojawi się w danym rozdaniu na stole. 

Bakarat to ostatnia z dostępnych w STS gier karcianych. W tym przypadku w rozgrywce biorą udział dwaj gracz. Każdy z uczestników otrzymuje dwie, a czasem trzy karty. Są one otwarte, dlatego od razu widać co znajduje się na stole. Głównym celem jest zebranie kart o łącznej wartości 9 punktów, a jeśli okaże się to niemożliwe to wynik jak najbardziej do tej wartości zbliżony. Dwa takie same wyniki oznaczają remis. Jeśli ilość zdobytych punktów przekroczy 10, to liczba uzyskanych punktów równa jest drugiej cyfrze wyniku, tzn. gdy np. zdobędziemy 15 punków, to nasz wynik wynosi 5. Rozgrywka w Bakarat liczy nie więcej niż 3 rundy. 

Superbet bonus specjalny z kodem BETONLINE

STS Betgames aktualna oferta

Na przestrzeni czasu zmieniła się nieco aktualna oferta usługi STS Betgames. Cały czas jest to jednak coś z wieloma propozycjami dla tych, którzy chcą zarabiać pieniądze na typowaniu kart. Bukmacher ciągle rozwija ten produkt, dlatego też nie ma wątpliwości, że będzie w jego przypadku proponował wkrótce graczom jeszcze więcej, niż w tym momencie.

W co dokładnie zagramy w Betgames na ten moment? Najlepiej można to sprawdzić, przyglądając się tabeli poniżej. W zestawieniu zostały umieszczone informacje o wszystkich dostępnych grach karcianych bukmachera STS.

Poker - polski stółTexas Hold'em w wersji z krupierami mówiącymi po polsku
WojnaKlasyczna karciana wojna na pieniądze
PokerDwukartowa odmiana pokera
Poker 6+Wariant rozgrywki pokerowej, gdzie wysokie układy zdarzają się częściej
Bakarat

Jedna z najbardziej znanych gier karcianych na świecie

Bakarat w STS Betgames

Bakarat w STS Betgames

Dla graczy z Polski najbardziej zagadkowym wariantem rozgrywki karcianej w STS Betgames zdaje się być bakarat. To gra karciana, która jest popularna w kasynach na całym świecie. Celem gry jest obstawianie, która z dwóch rąk - "bankiera" lub "gracza" - będzie miała wyższą wartość. Gracze mogą także obstawiać remis, czyli że obie ręce będą miały taką samą wartość.

W grze bakarat używa się zwykłej talii 52 kart. Przed rozpoczęciem gry, gracze stawiają zakłady na wynik rundy. Następnie, krupier rozdaje dwie karty dla każdej z rąk: "bankiera" i "gracza". Karty są odkryte i suma punktów na nich zapisana. Wartości punktów kart są następujące: as = 1 punkt, karty od dwójki do dziesiątki mają wartość liczbową, a walet, dama i król są warte 0 punktów.

Jeśli suma punktów na kartach wynosi mniej niż 5, gracz otrzymuje trzecią kartę. Jednakże, jeśli suma wynosi 6 lub 7, gracz nie otrzymuje trzeciej karty. W przypadku "bankiera", sytuacja jest bardziej skomplikowana i zależy od sumy punktów gracza. Jeśli gracz nie otrzymał trzeciej karty, "bankier" otrzyma trzecią kartę, jeśli jego suma punktów wynosi mniej niż 6. Jeśli suma punktów wynosi 7, "bankier" nie otrzymuje trzeciej karty.

Wygrywa ta strona, która ma wyższą sumę punktów. Jeśli wynik jest remisowy, obstawienie remisu wygrywa. Płatności są różne w zależności od kasyna, ale zwykle w przypadku zwycięstwa obstawienie "bankiera" lub "gracza" jest wypłacane 1 do 1, a wygrana za obstawienie remisu jest wypłacana 8 do 1 lub 9 do 1.

O czym warto pamiętać przy graniu w bakarat w STS Betgames?

 • Jedna ze strategii gry mówi: Zawsze obstawiaj na "bankiera". Statystycznie, obstawienie na "bankiera" daje graczu nieco większe szanse na wygraną. Mimo że kasyno pobiera prowizję za wygraną na "bankiera", to i tak obstawienie na tę stronę jest korzystniejsze dla gracza.
 • Wygrana obstawienia na remis jest dużo bardziej opłacalna niż obstawienie na jedną ze stron, jednak szanse na wygraną są znacznie mniejsze. Obstawianie na remis powinno być traktowane jako rzadka okazja i nie powinno być stosowane regularnie.
 • W bakaracie łatwo się uzależnić od emocji i ryzyka. Dlatego też, jeśli gracz wygra dużą sumę pieniędzy, warto przestać grać, zanim straci się wszystko z powrotem.
 • Przed rozpoczęciem gry w bakarat, gracz powinien ustalić sobie limit budżetu, który może wykorzystać podczas gry. Nie powinien przekraczać tego limitu, nawet jeśli wydaje się, że ma dużą szansę na wygraną.
 • Zawsze dobrze jest sprawdzić aktualnie dostępne promocje bukmacherskie, by zdobyć możliwie jak największy bonus na granie w karty

Poker 6+ u bukmachera STS w Betgames

Każdy, kto odwiedza naszą stronę, prawdopodobnie na pewno słyszał już co nieco o pokerze w najpopularniejszym wariancie jakim jest Texas Hold'em. W STS Betgames graczom oferuje się jeszcze Poker 6+ - co to takiego?

W Pokerze 6+ używa się talii składającej się z 36 kart, a więc bez kart o wartości 2, 3, 4 i 5. Karty te są usunięte z talii, co oznacza, że najniższą kartą w grze jest 6. Dzięki temu, każda ręka w grze ma większą szansę na uzyskanie wysokiej wartości. Wartości układów są zmienione w tej odmianie pokera. Na przykład, w Pokerze 6+ trójka (three of a kind) jest wyższa od strita (straight), a to dlatego, że uzyskanie strita jest łatwiejsze z powodu braku kart o wartości 2, 3, 4 i 5. Ponadto, w Pokerze 6+ kolor (flush) jest wyższy od fulla (full house), ponieważ łatwiej jest uzyskać trzy karty tego samego koloru niż trzy karty o tym samym nominale.

Inne zasady gry w Pokerze 6+ u bukmachera STS są podobne do tych w tradycyjnym Texas Hold'em. Gracze otrzymują dwie karty na ręce, a następnie grają o pięć kart wspólnych. Gra odbywa się w kolejnych rundach licytacji, a wygrywa ten gracz, który posiada najlepszy układ kart po zakończeniu ostatniej rundy licytacji.

Poker 6+ u bukmachera STS w Betgames

Poker 6+ w STS Betgames jest ciekawą alternatywą dla tradycyjnego pokera Texas Hold'em. Ta odmiana gry jest bardziej dynamiczna i przewidywalna, co sprawia, że jest ona szczególnie atrakcyjna dla graczy lubiących emocje i szybkie tempo gry.

Wojna w STS Betgames

Gra w wojnę w karty jest jedną z najprostszych gier karcianych, dlatego jest łatwa do nauki, nawet dla początkujących graczy. Gra w wojnę w karty polega na podziale talii na dwie równe części, każda osoba bierze połowę talii i odkrywa pierwszą kartę z góry. Gracz, który ma wyższą kartę, wygrywa i zabiera obie karty. Gra toczy się dalej, dopóki gracze nie wyczerpią swoich talii.

W przypadku, gdy dwaj gracze odsłonią karty o takiej samej wartości, wtedy następuje "wojna". W tej sytuacji każdy z graczy odkrywa kolejne trzy karty z talii i odkrywa czwartą kartę. Gracz, który ma wyższą kartę, wygrywa całe rozdanie, w tym karty z poprzedniego etapu "wojny". Jeśli karty są ponownie równe, wojna kontynuuje się z kolejnymi trzema kartami i tak dalej.

W STS Betgames zadaniem gracza jest postawić na to, kto wygra dane rozdanie. Wariantów obstawiania jest mniej, jednak również zwiększone są szanse na zwycięstwo, a potencjalne wygrane wcale nie dużo mniejsze (oczywiście, bardzo dużo zależy od naszego systemu gry). 

Obstawianie wojny jest pod wieloma względami prostsze, niż w przypadku innych karcianek, ale nie brakuje też w niej elementów, które niektórych mogą nieco odstraszać. Pamiętajmy, iż mówimy w tym przypadku o produkcji całkowicie opartej na szczęściu i losowości, dlatego nie ma strategii, która zagwarantowałaby wygraną.

 • Gra w wojnę w karty to gra oparta na szczęściu i losowości, dlatego nie warto ryzykować zbyt dużo pieniędzy. Postawienie mniejszej kwoty, która nie będzie Cię przerastać, to lepszy pomysł.
 • W grze w wojnę w karty, wynik jest całkowicie losowy, więc warto być elastycznym i zmieniać swoje podejście do obstawiania w trakcie gry. Jeśli obstawianie na jedną stronę nie przynosi wyników, warto spróbować obstawić na drugą stronę lub na remis.
 • W grze w wojnę w karty, karty są odkładane po każdym rozdaniu, więc obserwowanie talii może pomóc w przewidywaniu wyników. Jeśli wiele kart o wysokiej wartości zostało już rozegranych, szansa na wygraną kolejnego rozdania dla gracza z kartami o niskiej wartości jest większa.

O Polskim bukmacherze STS

Karty online u bukmachera STS

STS to jednak nie tylko Betgames. STS to przede wszystkim jeden z czołowych bukmacherów na polskim rynku, a jego obroty sięgają niemalże takiej wartości, co wszystkich innych legalnych polskich bukmacherów razem wziętych. Czy warto zarejestrować się w tej spółce?


Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl
760 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
eFortuna.pl
630 PLN w bonusach
Kod: BETONLINE
Betfan.pl
200% do 300 PLN
Kod: BETONLINE
Superbet.pl3754 PLN w bonusachKod: BETONLINEOferta STS prezentuje się bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli liczyć do niej opisane wcześniej Betgames STS. W przypadku zakładów sportowych nie ma szału, ale dyscyplin jest na tyle, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podobnie jest w przypadku oferty live, która jest naprawdę atrakcyjna, a w dodatku większość z wystawionych spotkań posiada swoje transmisje i dokładne statystyki.

Głównym atutem bukmachera STS jest to, że proponuje graczom dość często bonusy promocyjne w Betgames. Można też znaleźć w jego ofercie turnieje karciane z nagrodami. To ciekawa propozycja, chociaż cały czas nie jest to taka pokerowa rywalizacja, jakiej niektórzy mogliby oczekiwać. 

Jeśli chodzi o bonusy, to można przyznać, że jest naprawdę dobrze. Bonusy od wpłat nie wyróżniają się oryginalnością, ale trzeba przyznać, że dodatkowa gotówka jest tutaj dość łatwa do odebrania. W celu wypłaty pieniędzy promocyjnych musimy je wcześniej trzykrotnie obrócić na kuponach o minimalnym kursie 1,91. Do obrotu wliczają się tylko kupony rozliczone jako zwycięskie. 

Kto jeszcze wybiera granie w STS? Są to osoby, które lubią oglądać mecze online za darmo. W przypadku tego bukmachera dostępna jest dla klientów usługa STS TV, gdzie można podczas obstawiania live śledzić poczynania piłkarzy, tenisistów, koszykarzy oraz innych sportowców. Wszystko to bez dodatkowych opłat - abonamentu, subskrypcji itp.

Legalny poker online w Betgames na www.STS.pl
----

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Ranking bukmacherów

  1. Gwarantowane 600 PLN za wpłaty
  2. Bonus bez ryzyka 100 PLN
  3. Nowoczesna aplikacja mobilna
  4. Zakłady live z transmisjami
  5. Legalne gry karciane z polskimi krupierami
  6. 60 PLN w prezencie za zadania
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Zakłady bez ryzyka do 300 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 200%
  2. Na start aż 300 PLN
  3. Dużo promocji dla klientów
  4. Cashout dla każdego
  5. W pełni legalny bukmacher
  6. Poker, blackjack i wojna
  1. Zakład bez ryzyka - zwrot do 50 PLN
  2. Oficjalny bukmacher La Liga w Polsce
  3. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  4. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  5. Poker i blackjack online
  6. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Nawet 2000 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna