eWinner zakłady bukmacherskie

  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. Bonus 500 PLN za drugą wpłatę
  3. Promocje VIP dla aktywnych
  4. Granie bez podatku na e-sport
  5. Aplikacja mobilna
  6. Możliwość tworzenia własnych zakładów
  7. Szybka realizacja wypłat

Legalny bukmacher internetowy eWinner posiada licencję Ministerstwa Finansów od października 2018 roku. Na dobry początek nowym graczom proponuje 110 PLN jako zakład bez ryzyka i nawet 500 PLN przy drugiej wpłacie na konto. Do wpisania przy rejestracji jest specjalny kod promocyjny, natomiast sama oferta składa się z bardzo wielu zakładów do typowania, aplikacji mobilnej oraz dni bez podatku dla fanów grania na e-sport czy też wirtualne sporty. Przeczytaj o wszystkim, co jest ważne w przypadku tej marki!

Firma bukmacherska eWinner - podstawowe informacje

Kiedy rejestrujemy konto u bukmachera, powinniśmy chcieć wiedzieć o nim możliwie jak najwięcej. To bardzo istotne, by mieć dane na temat tego, czy dana marka jest legalna oraz co dokładnie znajdziemy w jego ofercie. Wszędzie możemy założyć profil całkowicie za darmo, ale niekiedy nie ma sensu tego robić, jeśli nie zostają spełnione nasze podstawowe oczekiwania wobec strony z zakładami. Czy bukmacher eWinner może komuś do gustu nie przypaść? Takich osób pewnie nie brakuje, chociaż fakty są takie, że mówimy o jednej z lepiej ocenianych marek na polskim rynku.

Ambasadorem eWinner jest Marcin Gortat. Tej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać i to bez względu na to czy ktoś interesuje się koszykówką, czy nie. Firma jest w stu procentach polska, a swoją siedzibę ma w Trójmieście. Warto przy tym dodać, że sponsoruje rozgrywki żużlowe oraz Polską Ligę Esportową. Oprócz tego współpracuje z organizatorami wielu mniejszych i większych imprez organizowanych na terenie naszego kraju.

Zakłady bukmacherskie eWinner

Nie trzeba martwić się o to, że grając w eWinner łamie się przepisy. Bukmacher ten na sto procent działa zgodnie z ustawą hazardową. Dzięki zezwoleniu wydanemu przez Ministerstwo Finansów może przyjmować zakłady w internecie. Punkty stacjonarne eWinner nie są dostępne i prawdopodobnie nigdy się nie pojawią. Obecnie coraz mniej osób chce korzystać z tradycyjnych rozwiązań, a te nowoczesne nie tylko coraz bardziej się rozbudowują, ale także zyskują coraz szersze grono zwolenników.

Zakład bez ryzyka 110 zł w eWinner. Początek nie musi zaboleć!

Kiedy rozpoczyna się obstawianie u bukmachera, nie myśli się o tym, by przegrać. Wpadki się jednak zdarzają, dlatego niektórzy zbyt szybko się zniechęcają. W eWinner zdają sobie z tego sprawę, dlatego przygotowano tutaj dla nowych graczy specjalny zakład bez ryzyka o maksymalnej wartości 110 zł!

Na czym polega dostępny w eWinner zakład bez ryzyka? To propozycja, w ramach której można otrzymać pełny zwrot zagranej stawki (nie licząc podatku) w przypadku nietrafienia pierwszego kuponu zagranego po założeniu darmowego profilu. Użytkownik po rejestracji może utworzyć kupon z dowolnymi typami o obojętnie jakim kursie ogólnym i pojedynczym, a mimo to w razie przegranej nie straci wszystkich zainwestowanych środków!

Promocja specjalna dotyczy tylko pierwszego zakładu po rejestracji. Co istotne - zwrot przelewany jest na konto depozytowe, a nie bonusowe. Jaka jest różnica? Przede wszystkim pieniądze można od razu przeznaczyć na dowolny cel czy je po prostu wypłacić. Nie jest zatem wymagany jakikolwiek obrót, który szczególnie początkującym potrafi przysporzyć sporych problemów.

Jeżeli wejdziemy na stronę internetową www.eWinner.pl, powinniśmy dość szybko dostrzec to, że oferowana na niej promocja dla nowych graczy jest niższa od tej, jaką opisujemy. To żaden błąd i właśnie w tym miejscu do akcji wkracza przygotowany przez eWinner kod promocyjny, a więc specjalne hasło dla nowo zarejestrowanych.

eWinner kod promocyjny. Do wpisania tylko przy rejestracji!

Osoby, które zakładają konto w eWinner, mają do wypełniania dwie wirtualne strony formularza online. Nie brzmi to zbyt dobrze, ale na szczęście w praktyce nie należy do czynności szczególnie uciążliwych. Najważniejsze, iż wymaga się podania tylko podstawowych danych na swój temat takich jak nazwiska, numeru PESEL czy telefonu kontaktowego. Wszystko można załatwić dosłownie w kilka chwil, a jednym z ważniejszych punktów jest ten, w którym podaje się przygotowany przez eWinner kod promocyjny.

eWinner kod promocyjny VIP

Każdy przy zakładaniu konta w eWinner może wpisać kod bonusowy "BETONLINE". Dzięki niemu możliwe jest otrzymanie nie tylko bonusu w formie zakładu bez ryzyka 110 zł, ale także dodatkowej premii w postaci doładowania do drugiej wpłaty. Ile dokładnie można otrzymać i w jaki sposób? O tym będzie można przeczytać za chwilę. Ważne jest jednak głównie to, że kod do podania jest tylko na początku. Jeżeli od razu tego nie zrobimy, to później już takiej możliwości mieć nie będziemy.

Nikogo nie powinno zniechęcić wpisywanie kodu eWinner. Cała czynność zajmuje dosłownie parę chwil. Bez względu na to, jakim czasem wolnym dysponujemy, nie powinniśmy mieć problemów z tym, by ukończyć rejestrację od początku do końca w taki sposób, by możliwe było zgarnięcie bonusu na start.

Nie jest możliwe podanie więcej niż jednego kodu promocyjnego. Tutaj jednak jest jedna mała uwaga - to, że podamy przy rejestracji "BETONLINE" wcale nie oznacza, iż później nie będziemy mogli korzystać z ofert przygotowywanych dla zarejestrowanych już w eWinner typerów. A marka ta ofert z różnego rodzaju premiami dodaje do oferty całe mnóstwo!

Bardzo łatwo jest znaleźć miejsce, w którym wpisuje się w eWinner kod promocyjny. Tutaj nie ma żadnego znaczenia to, czy konto otwieramy na standardowej stronie internetowej www.eWinner.pl, czy też w aplikacji mobilnej.

500 zł ekstra od eWinner. Jak mieć na początku ponad 1500 zł na obstawianie?

Zakład bez ryzyka eWinner to tylko początek promocji specjalnej dedykowanej nowym graczom. Znacznie więcej niż na starcie można otrzymać przy depozycie numer dwa, gdyż w tym wypadku czeka już na nas nawet 500 zł ekstra. W jaki sposób można te środki zdobyć? Okazuje się, że to coś, co ocenia pozytywnie bardzo wielu początkujących typerów, ale i nie tylko.

Jeżeli ktoś chce rozpocząć obstawianie z możliwie jak największymi środkami na koncie, powinien przemyśleć kwestię tego, ile chciałby wpłacić przy drugim przelewie na konto. Przykładowo: 400 złotych depozytu to 200 zł premii, a więc razem jest 600 zł na grę. Wszystko to dzięki bonusowi 50%. Można go otrzymać w takiej formie tylko na starcie!

eWinner bonus za depozyt

Dostępny w eWinner bonus od wpłaty to maksymalnie nawet 500 zł do zgarnięcia. Z racji tego, iż premia pozwala na zdobycie 50% wartości II przelewu po otwarciu konta, trzyma wpłacić minimum 1000 zł, by do cna wykorzystać to, co zostało dla nas przygotowane. Sprawa nie jest szczególnie skomplikowana, a do jej załatwienia nie są już potrzebne żadne dodatkowe kody.

Bonus od wpłaty w Ewinner. 50% do 500 PLN:

 1. Gracz wchodzi na www.eWinner.pl
 2. Dokonuje swojego drugiego depozytu do bukmachera, wpłacając co najmniej 20 zł
 3. Odbiera bonus 50% - minimalnie może to być 10, a maksymalnie nawet 500 zł!
 4. Obstawianie możliwe jest zarówno za pieniądze bukmachera, jak i własne!

Dopiero po skorzystaniu z drugiej promocji powitalnej od eWinner zostaje się pełnoprawnym użytkownikiem portalu tego bukmachera. Tym samym można korzystać ze specjalnych ofert z premiami itp. A pod tym względem jest tutaj w czym wybierać.

Promocje bukmacherskie eWinner

Osoby zarejestrowane w eWinner mogą nie tylko obstawiać mecze online, ale przy tym mają też do dyspozycji bardzo wiele różnego rodzaju promocji. Nie w każdej z nich chodzi o to, by skutecznie typować. Często liczą się już tylko dobre chęci, co jest ukłonem w kierunku początkujących typerów.

Nie ma tygodnia, aby nie można było na www.eWinner.pl odebrać specjalnych premii jak freebety, podwyższone kursy czy bonusy bez podatku. Akcje promocyjne cały czas się zmieniają, jednak są i takie, które można w ofercie znaleźć regularnie. Przykładowe propozycje dla typerów to:

 • 4x30 PLN freebetów na europejskie puchary
 • Żużel z freebetami 4x25 PLN
 • Darmowe zakłady za każdego gola w eWinner 2. lidze
 • E-sport bez podatku przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu
 • Futbol totalny - do odebrania bonus 50 PLN ekstra
 • Combo Dnia - podwyższone kursy na najważniejsze wydarzenia sportowe rozgrywane danej doby
 • Wirtualne poniedziałki, czyli granie na wirtualne sporty bez podatku

Jeżeli nawet i tak pokaźna lista premii jest dla nas niewystarczająca, zawsze skorzystać możemy z tego, co oferuje tak zwana Loża VIP. To specjalna propozycja dla obracających duże pieniądze. Dla typerskich VIP-ów przygotowano cashbacki, wyjazdy na mecze, zakłady bez ryzyka i wiele więcej!

eWinner newsy + promocje

Aplikacja mobilna eWinner. Pobieranie i obstawianie (Android oraz iOS)

Android oraz iOS to dwa najpopularniejsze oprogramowania mobilne w naszym kraju. Jeżeli ktoś posiada smartfona, prawie zawsze korzysta właśnie jednego z tych dwóch systemów. Czemu to takie ważne w kontekście zakładów bukmacherskie? Ze względu na aplikację mobilną eWinner.

Program na smartfony dla użytkowników bukmachera eWinner można pobrać całkowicie za darmo na swój telefon i w ten sposób znacznie skrócić czas stawiania kuponów, gdy nie ma się pod ręką komputera czy laptopa. Zakład mobilny stawia się dosłownie w parę chwil, a to wszystko legalnie i także w ramach różnego rodzaju promocji. Dzięki temu, że sama aplikacja obsługuje się intuicyjnie, od razu można poczuć się w niej jak w "domu". Nie ma tutaj zbędnych udziwnień, a jednocześnie można załatwić to, czego najczęściej się oczekuje od zakładów bukmacherskich online.

Nie tylko ze względu na komfort obstawiania powinno się pomyśleć o zainstalowaniu eWinner na telefonie. Niektóre oferty specjalne dostępne są jedynie dla typerów mobilnych, czyli potrzebne jest korzystanie z aplikacji, by odebrać konkretny bonus. Na szczęście, nie tyczy się to premii powitalnej, a ta dla wielu jest najważniejsza.

Bukmacher eWinner opinie graczy. Czy to jest dobra strona?

Mówi się, że ile ludzi, tyle opinii, ale przecież kupując sprzęt do domu czy wybierając ubezpieczyciela i tak - mimo wszystko - czytamy komentarze w sieci. Nie jest inaczej, gdy szukamy dla siebie odpowiedniej strony bukmacherskiej. Możemy mieć własne zdanie, co jeszcze nie znaczy, że nie warto wiedzieć, co na temat konkretnych bonusów czy promocji sądzą regularnie grający na danej stronie. W końcu im dłuższe doświadczenie, tym bardziej wartościowa opinia dla przyszłego typera.

Nie sposób przedstawić jest każdy punkt widzenia dotyczący oferty marki eWinner. Właśnie dlatego przygotowaliśmy zestawienie kilku komentarzy, jakie naszym zdaniem najlepiej oddają to, jak ten bukmacher prezentuje się w oczach obstawiających. Na co narzeka się najczęściej, na co najmniej, a co prawie zawsze się chwali?

eWinner VIP

"Moim zdaniem ten bukmacher jest bardzo niedoceniany, a spokojnie może walczyć o klienta z najlepszymi w Polsce. Ma dużo promocji, a bonus na start jest łatwy do zdobycia. Dla mnie ma same plusy. Fajnym dodatkiem jest custom bet, czyli własne zakłady. Zawsze je akceptują."

"Szukałem bukmachera, u którego będę mógł stawiać pierwsze typerskie kroki. Oferta eWinner bardzo mi się spodobała, bo strona jest przejrzysta i nie ma na niej wielu produktów, które mogłyby odciągać od właściwej strony bukmacherki. Jestem mega zadowolony z dokonanego wyboru!"

"Jeszcze chyba nigdy nie spotkałem takiej strony, gdzie można zdobyć tyle freebetów. Bonus powitalny w eWinner na pierwszy rzut oka jest gorszy od konkurencji, ale wcale tak nie jest. Wystarczy przyjrzeć się warunkom w regulaminie."

"Gram mało znane ligi, dlatego bogata oferta jest dla mnie bardzo istotna. W eWinner jest zawsze na co stawiać i pod tym względem to naprawdę znakomita propozycja dla wszystkich. Pamiętajcie o kodzie "BETONLINE", bo jak go od razu nie podacie, to potem już nie ma odwrotu!"

Wpłaty i wypłaty do eWinner. Przelewy 24, BLIK i nie tylko!

Temat pieniędzy często jest tabu w dzisiejszych czasach, ale przecież kiedy mowa o zakładach bukmacherskich, nie można całkowicie zapominać o tym, iż w kuponach gra się za prawdziwe środki, a do wygrania jest równie realna gotówka. A skoro tak właśnie jest, to trzeba też być świadomym tego, że metody płatnośći eWinner mają spore znaczenie. To one determinują to, jak szybko otrzymamy wygraną na konto w banku, albo jak sprawnie uda nam się postawić pierwszy kupon, gdy mamy już gotowe pewniaki dnia.

Wpłaty do bukmachera eWinner realizowane są natychmiastowo, dzięki czemu w parę sekund od złożenia depozytu można dysponować przelanymi środkami. Z wypłatami wcale nie jest dużo gorzej, chociaż tutaj wiele zależy już od tego, w jakim banku posiadamy konto. Na szczęście, w tych najpopularniejszych na otrzymanie środków możemy liczyć dosłownie w kilka minut!

eWinner wpłata pieniędzy

Dzięki dostępności Blue Media oraz Przelewy24 wszystkie transakcje w eWinner są bezpieczne, a płatności mogą być dokonywane za pomocą kart czy wielu innych rozwiązań. Wielu osobom spodobać się powinno chociażby przelewanie pieniędzy, wykorzystując do tego BLIK.

Osoby zarejestrowane u tego bukmachera nie narzekają też na progi wpłat i wypłat, bo po prostu nie ma powodów, by to robili. Zdeponować do bukmachera można już nawet 1 zł, a wypłaty są realizowane nawet wtedy, gdy chcemy przelać do banku 20 zł.

Custom bet, wirtualne sporty i Combo Dnia - o tym jeszcze warto wiedzieć!

Osoby, które myślą o założeniu konta na www.eWinner.pl, powinny wiedzieć, że oferta tej marki to nie tylko to, o czym była już mowa w naszym materiale. Bardzo wiele zależy od "detali", a te w przypadku opisywanego bukmachera wcale nie są czymś, czego mógłby się wstydzić.

Dobrze przyjętą funkcją jest w eWinner custom bet. To możliwość przygotowania własnego zakładu na dowolne wydarzenie. Jeżeli nie znajdziemy interesującego nas meczu czy innego zdarzenia u bukmachera, możemy mu zaproponować jego dodanie do oferty. Najczęściej eWinner przychyla się do próśb typerów, za co jest chwalony.

Na stronie www.eWinner.pl można też obstawiać wirtualne sporty. Dla zarejestrowanych użytkowników przygotowano polską ligę piłki nożnej, mistrzostwa Europy w tym sporcie, a do tego też koszykówkę. Tej ostatniej nie mogło zabraknąć, skoro markę reklamuje sam Marcin Gortat.

Bardzo chętnie wykorzystywaną propozycją od bukmachera eWinner jest tak zwane Combo Dnia. Co to jest? To zakład łączony na najważniejsze wydarzenia danej doby, który pozwala na wygrywanie większych środków, aniżeli w przypadku typów pojedynczych. Możemy np. zagrać na to, że w sobotę wygra w lidze Real, Manchester oraz Inter albo że zwycięży Bayern, a Robert Lewandowski zdobędzie przynajmniej jednego gola.

Bonus z kodem "BETONLINE" można otrzymać na stronie www.eWinner.pl

Adres wwwewinner.pl
Minimalna wpłata1
Minimalna wypłata20
Minimalna stawka2
Zakłady live
Transmisje live-
Czat na żywo
Bonus bez depozytu-
Bonus od wpłaty
Blik
Dotpay
Karty płatnicze (VISA, MasterCard)
Masterpass
Neteller-
Paysafecard-
Payu-
Przelew bankowy
Przelewy24
Skrill-
Tpay.com-

Ranking bukmacherów

  1. Bonusy powitalne 1500 zł
  2. Kod promocyjny: "BETONLINE"
  3. Zakłady bez ryzyka 140 zł
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Darmowe mecze online
  6. Aplikacja mobilna
  7. Wypłaty wygranych w kilka minut
  1. Najstarszy polski bukmacher internetowy
  2. 20 PLN jako freebet na start
  3. Bonus powitalny do 1000 PLN
  4. Aplikacja do oglądania i oglądania meczów
  5. Cash-out dla każdego
  6. Dobre kursy
  7. Niska marża bukmacherska
  1. Bonus powitalny 1000 PLN
  2. Cashback 600 PLN na start
  3. Premia na każdy dzień
  4. Obstawianie bez podatku
  5. Cashout dla każdego
  6. W pełni legalny bukmacher
  7. Poker, blackjack i wojna
  1. Cashback do 500 PLN na start
  2. Early PayOut - wygrany zakład przy wyniku 2:0
  3. Cashback bez końca dla wszystkich klientów
  4. Poker i blackjack online
  5. Intuicyjna strona www
  6. Wiele ofert specjalnych
  7. Zakłady na żywo z dobrymi kursami
  1. Legalny bukmacher
  2. Wysokie kursy na mecze
  3. Atrakcyjne bonusy na start
  4. Freebet 34 PLN
  5. Pierwszy tydzień bez ryzyka - 1300 PLN
  6. 100% do 200 PLN przy I wpłacie
  1. Zagraniczna jakość w legalnej formie
  2. Specjalny kod promocyjny "KOD550"
  3. Bonus powitalny na start
  4. Atrakcyjne kursy
  5. Duży wybór zakładów
  6. Promocje dla graczy
  7. Niezawodna aplikacja
  1. Zakład bez ryzyka 110 PLN
  2. Bonus 500 PLN za drugą wpłatę
  3. Promocje VIP dla aktywnych
  4. Granie bez podatku na e-sport
  5. Aplikacja mobilna
  6. Możliwość tworzenia własnych zakładów
  7. Szybka realizacja wypłat
  1. Aż 5 bonusów na start
  2. Kod promocyjny "BETONLINE"
  3. Edycja kuponu
  4. Wysokie kursy
  5. Atrakcyjny cashout
  6. Bogata oferta zakładów
  1. Bonus bez depozytu 20 PLN
  2. Do 1500 PLN dla nowych graczy
  3. Aplikacja mobilna
  4. Promocje dla aktywnych i nie tylko
  5. Możliwość gry bez podatku
  6. Wypłaty wygranych na konto w 15 minut!
  1. Bonusy za trzy pierwsze wpłaty
  2. Dużo promocji dla graczy
  3. Kod promocyjny na 50 PLN freebet
  4. Mecze za darmo
  5. Aplikacja mobilna
  6. Generator kuponów
  7. Dobra wyszukiwarka kursów
  1. 20 PLN jako bonus bez wpłaty
  2. Promocje bez podatki
  3. Dużo metod płatności (Skrill, BLIK)
  4. Oferty dla aktywnych graczy
  5. Wirtualne Sporty
  6. Atrakcyjne kursy
  1. 100% do 1500 PLN na start
  2. Ogromny wybór promocji
  3. Legalny bukmacher z Polski
  4. Tylko bezpieczne i zaufane metody płatności
  5. Atrakcyjne kursy
  1. Bonus bez depozytu 25 PLN
  2. Do 500 PLN za wpłatę numer jeden
  3. Wirtualne Sporty jako filmy wideo
  4. Dobre kursy
  5. Szybkie wypłaty wygranych
  6. Opcja cashout
  7. Dużo promocji dla graczy
  1. Bonus 500 PLN na start
  2. Mecze NBA za darmo
  3. Liczne promocje dla graczy
  4. Doładowanie wygranych do 15%
  5. Bezproblemowe wypłaty
  6. Aplikacja na telefony
  1. Granie bez ryzyka - cashback 1000 PLN
  2. Szeroka oferta zakładów online
  3. Punkty stacjonarne
  4. Obstawianie wybranych lig bez marży
  5. Zakłady na żywo
  6. Dostęp do gier karcianych
  7. Nowoczesna aplikacja mobilna